Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Pierwsze, historyczne zwycięstwo orlików!

W ósmym meczu ligowym od momentu powstania drużyny kibice orlików Huraganu doczekali się pierwszego zwycięstwa! Najmłodsi piłkarze naszego klubu prowadzeni przez trenera Adama Stachowiaka pokonali w Gnieźnie Chrobrego aż 5-1. Bramki w tym historycznym spotkaniu zdobyli Kacper Trzosek 2, Mikołaj Młody, Miłosz Stachowiak i Krzysztof Kozanecki. Duże gratulacje!

Również zwycięstwo, ale tym razem bez gry zanotowała drużyna juniorów, na mecz nie dojechali bowiem przeciwnicy z Witkowa. Kwestia awansu do grupy mistrzowskiej rozstrzygnie się więc w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym z Lechitą Kłecko 8 listopada.

Kolejne trzy punkty dopisała drużyna młodzików, pokonując w Gnieźnie Mieszko 2-1 po bramkach Jana Frankowskiego i Piotra Treumanna. Zwycięstwo to zapewnia tej drużynie drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu.

Drużyna starszych trampkarzy przystąpiła do meczu z Mieszkiem Gniezno w mocno okrojonym eksperymentalnym składzie. Jednak mimo to długo dotrzymywała kroku faworyzowanym gościom rozgrywając naprawdę niezłe zawody. Chłopacy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia, jednak zeszli z boiska pokonani po stracie dwóch bramek w końcówce meczu.

Młodsi trampkarze, którzy również podejmowali Mieszka Gniezno przegrali wysoko 1-7. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie przegranej 0-5. Na początku drugiej, lepszej dla naszego zespołu połowy bramkę dla Huraganu zdobył Oliwier Kraśniewski, chwilę później strzał z rzutu karnego obronił bramkarz Marceli Hierowski.

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner