Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Na horyzoncie - wiosna!

19 04 12       Wielkimi krokami zbliża się upragniona przez wszystkich wiosna, ta piłkarska również. Rzućmy okiem co w jej przededniu, w miniony weekend, działo się w grupach młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.

        Zacznijmy od połączonych sił juniorów młodszych i starszych, którzy to ponownie, w niedzielę 10 marca, zmierzyli się z drużyną Zjednoczonych Trzemeszno. W pierwszym meczu zdecydowanie wygrali Huraganiści, tym razem rewanż, choć nieoczywisty, wzięli rywale.

      Do przerwy prowadzili 3:1, ale ambitna gra Pobiedziszczan w połączeniu z coraz lepszym zrozumieniem na boisku przyniosła w drugiej połowie dwie bramki dające wyrównanie, które utrzymywało się do ostatnich sekund spotkania, kiedy to po kontrze gospodarze przechylili szalę na swoją korzyść, ustalając wynik meczu na 4:3. Bramki dla Huraganu: Marcin Jesionkowski (2), Adam Ostajewski.

       Również w Trzemesznie, z drużyną Zjednoczonych, tym razem jednak w sobotę, 9 marca mecz rozegrała drużyna trampkarzy pod wodzą Andrzeja Rittera. Ulegli oni rywalowi nieznacznie, 1:2, po bramce strzelonej w drugiej połowie przez Michała Śniecińskiego.

       W młodszych grupach ten weekend upłynął spokojniej, a sparingi zaplanowane są na przyszły tydzień oraz weekend. Cieszy za to frekwencja na treningach, szczególnie w zamiejscowej grupie Wronczyn. Wyjątkiem jest zespół trenera Włodzimierza Watrasa, który rozegrał grę kontrolną na orliku. Przeciwnikiem była gnieźnieńska Szkoła Futbolu, której to zawodnicy, nieznacznie starsi od naszych Orlików, ulegli Huraganowi w ostatecznym rozrachunku 7:8. Zmagania oglądała spora grupa rodziców naszych młodych zawodników.

      Pogoda, jak to w marcu, raz daje nadzieję, że wiosna już tuż tuż, a za chwilę boleśnie przypomina, że na ciepłą codzienność musimy jeszcze trochę poczekać. Z każdym dniem jesteśmy jednak coraz bliżej wiosny i jej ducha czuć w poczynaniach młodych piłkarzy Huraganu Pobiedziska. Byle do wiosny!

     Więcej ciekawych informacji zwiazanych z grupami młodzieżowymi Huraganu na profilu facebook naszej Akademii(mg)

17 02 17sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner