Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

19 05 14    Sezon ligowy coraz bliżej, a zatem czas na krótki raport dotyczący przygotowań naszych zespołów młodzieżowych przed walką o ligowe punkty.

    Zaczynamy od najstarszej drużyny w Akademii HP - juniorów starszych. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała już 3 mecze kontrolne, w pierwszym meczu pokonaliśmy drużynę juniorów starszych Kosyniera Sokołowo (gr. konińska) 12:0. Drugi mecz rozegraliśmy w Gnieźnie i tam pokonaliśmy drużynę Mieszka Gniezno 7:0. Porażką zakończył się 1:8 z reprezentantem B-klasy KS Fałkowo. Dodatkowo w meczu na szczeblu okręgowym Pucharu Polski, zespół prowadzony przez Roberta Raszewskiego zwyciężył z Pelikanem Łubowo po rzutach karnych 4:3.

    Zespół trampkarzy młodszych pod wodza Adama Stachowiaka przebywa obecnie na zgrupowaniu by przygotować się do rywalizacji na poziomie I ligi okręgowej. Zespół trampkarzy zaczyna nowy okres w swojej przygodzie z piłką przechodząc do gry w systemie 11x11 na pełnowymiarowym boisku. Cele szkoleniowe na ten sezon są niezmienne, rozwójój indywidualny zawodników, budowanie świadomości oraz inteligencji piłkarskiej oraz wdrażanie w większym stopniu niż dotychczas aspektów taktycznych. 

     Drużyna młodzików D2, której trenerem jest Andrzej Ritter wznowiła treningi 5 sierpnia. W dniach 19-24 sierpnia zespół podobnie jak drużyna trampkarzy przebywa na zgrupowaniu w Przywidzu. W ostatnim tygodniu sierpnia planowane są 2 sparingi: mecz wyjazdowy z Mieszkiem Gniezno oraz w Pobiedziskach z AP Błękitni Owińska. Pierwszy mecz mistrzowski drużyna młodzików rozegra 31 sierpnia z Vitcovią w Witkowie.

     Drużyna Orlika pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka wznowiła treningi 9 sierpnia. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. W najbliższym czasie zawodnicy poznają drużyny, z którymi zmierzą się w grach kontrolnych, po to by oswoić się z zachowaniami przeciwnika i pod ich presją doskonalić działania indywidualne.

    Najmłodsi zawodnicy w strukturze Akademii Huraganu Pobiedziska rozpoczną regularne treningi od 22 sierpnia. Zawodnicy będą trenowali pod okiem trenera Tomasza Sołtysiaka. Celem treningów najmłodszej grupy jest harmonijne przejście krok po kroku przez plan szkolenia Akademii Huraganu Pobiedziska, który jako końcowy etap zakłada maksymalizację ich potencjału i przygotowanie do gry na najwyższym możliwym dla zawodnika poziomie.

    Kończymy naszą relację ze sprawozdania z grupy Wronczyn, która treningi wznowiła w pierwszy wtorek sierpnia. Pomimo wakacji frekwencja na treningach jest bardzo  wysoka. Planujemy rozegrać kilka meczów z zaprzyjaźnionymi drużynami z regionu. Trenujemy niezmiennie 2 razy w tygodniu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:00 na obiektach w Pobiedziska.

      Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj.(ts)

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner