Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Koordynator grup młodzieżowych na stażu w FC Porto

19 09 23     Tomasz Sołtysiak, koordynator grup młodzieżowych oraz trener drużyny żaków w naszym klubie przebywał w dniach 11-15.09 na stażu szkoleniowym w FC Porto, jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Portugalii. Wyjazd odbywał się w ramach kursu UEFA A Elite Youth, będących zarazem najwyższym szczeblem szkolenia dotyczącego dzieci i młodzieży.

     W trakcie pobytu trener Sołtysiak miał okazję obserwować sposób pracy wszystkich grup młodzieżowych w strukturze Akademii FC Porto. Wierzymy, że czas spędzony podczas kursu, a także na tego typu wyjazdach pozwoli trenerowi na wypracowanie optymalnej drogi rozwoju naszych zawodników oraz trenerów. (ts)

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner