Czas spotkań towarzyskich za nami. Za tydzień liga!

Czas spotkań towarzyskich za nami. Za tydzień liga! 31 lipca 2022 r.

Czwarty, ostatni mecz kontrolny mają za sobą Huraganiści. W miniony piątek na własnym terenie rywalem HP był kolejny reprezentant kujawsko-pomorskiej IV ligi Kujawianka Izbica Kujawska.

Spotkanie zakończyło się wygraną czerwono-czarnych 4:3 (1:1).

Wynik otworzył w 23' minucie Paweł Piceluk strzałem głową po rzucie rożnym. Rywale wyrównali w 35' minucie po składnej akcji. Mecz miał różne oblicza, ale był raczej wyrównanym i dość ostrym widowiskiem.

Sześć minut po wznowieniu gry Kujawianka po okresie dobrej gry wyszła prowadzenie. Później najpierw wyrównanie z rzutu karnego (w 67' minucie), a potem prowadzenie (76') z rzutu wolnego dał Mateusz Chachuła. Czwartego gola dla HP strzelił Dawid Ciążyński w 82' minucie po ładnej, zespołowej akcji czerwono-czarnych.

Dwie minuty po trafieniu dla Huraganu rywale zdobyli gola kontaktowego z rzutu karnego i jak się okazało było to ostatni trafienie oglądane tego dnia przy Kiszkowskiej.

Był to ostatni czwarty sparing letniego okresu przygotowawczego. HP pokonał kolejno Pogoń Mogilno 4:3, Noteciankę Pakość 3:0, Wisłę Borek Wlkp. 3:0 i Kujawiankę Izbica Kujawska 4:3.

Za tydzień w niedzielę na wyjeździe zespół trenerów KutyniGoślińskiego i Przybylskiego zainauguruje nowy sezon. Rywalem HP będzie LKS Gołuchów. Terminarz meczów ligowych dostępny jest tutaj. (gk)