Wygrana w pierwszym letnim sparingu

Przedstawiciel kujawsko-pomorskiej IV ligi był pierwszym towarzyskim rywalem czerwono-czarnych letniego okresu przygotowawczego. Huragan wygrał na własnym terenie z Pogonią Mogilno 4:3 (2:1).

Do przerwy Pobiedziszczanie prowadzili 2:1, choć wynik meczu w 12' minucie otworzyli rywale. Nasz zespół odpowiedział w 19' i 21' minucie kiedy to najpierw do bramki trafił Patryk Jóźwiak, a później przeciwnik kierując piłkę do własnej bramki.

W drugiej połowie padły cztery gole. Dwa dla HP i dwa dla Pogoni. Huragan prowadził już 4:1 po uderzeniach w 79' minucie zawodnika testowanego i 82' Pawła Piceluka. Zespół z Mogilna na 4:2 trafili w 85', a na 4:3 w ostatniej akcji meczu.

Trenerzy Kutynia, Gośliński i Przybylski desygnowali do gry dokładnie dwie jedenastki (w tym 10. testowanych). Wszyscy zawodnicy zagrali po 45' minut. Zabrakło Janickiego, Bienerta, Kozłowskiego, Drożdżyńskiego, Jędrzejczaka, Paku-Tsheli, Chachuły, Maciejewskiego oraz Niedzielskiego, którzy wystąpią w następnym spotkaniu.

Kolejnym rywalem HP będzie Notecianka Pakość. Mecz rozegrany zostanie na wyjeździe w sobotę o godzinie 16:00. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)

Sparing: HURAGAN - Pogoń Mogilno 4:3 (2:1)

• Sparing: HURAGAN - Pogoń Mogilno 4:3 (2:1)