Przerwa w treningach trwa. Co słychać w drużynie seniorów?

Przerwa w treningach trwa. Co słychać w drużynie seniorów? 10 stycznia 2024 r.
Seniorzy     Drukuj

Dokładnie 22 stycznia, czyli później niż grupy młodzieżowe zimowe ładowania akumulatorów rozpocznie pierwsza drużyna naszego klubu. Przypomnijmy, że żaki, orliki, młodziki, trampkarze i juniorzy zajęcia wznowili 8 stycznia.

Wracając do ekipy seniorów w trakcie ośmiotygodniowego okresu przygotowawczego Huraganiści zagrają minimum pięć sparingów plus mecz pucharowy z Polonią Leszno. Plan gier kontrolnych dostępny jest w zakładce Seniorzy -> Sparingi. Czerwono-czarni trenować będą m.in. dwa razy w tygodniu na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.

Początek ligowych zmagań Wielkopolski ZPN zaplanował na weekend 16/17 marca. Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Polonii Kępno.

Wiemy już, że wiosną na ławce HP zabraknie Huberta Pilarskiego, który pełnił rolę asystenta trenera Damiana Ludwiczaka. Wiosną poprowadzi on już samodzielnie V-ligową Koronę Stróżewo. Dziękujemy za owocne pół roku pracy w naszym klubie, gratulujemy awansu sportowego i życzmy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej!

W związku z wakatem na ww. stanowisku klub cały czas prowadzi rekrutację. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na info@huraganpobiedziska.pl

Na ten moment wiemy również na pewno, że wiosnę na wypożyczeniu w Tarnovii Tarnowo Podgórne spędzi Jakub Matusiak. Z kolei Daniel BrylewskiMykhailo Mazur rozpoczęli 8 stycznia okres przygotowawczy z III-ligową Polonią gdzie przez dwa tygodnie sprawdzani będą pod kątem przydatności do gry w zespole ze Środy Wielkopolskiej.

Okres przygotowawczy z drużyna rozpoczną powracający z wypożyczeń Krzysztof Chmielewski (bramkarz, ostatni rok GKS Dopiewo) oraz Ryszard Wierzbiński (pomocnik, minione pół roku Wełna Skoki).

Wszelkie potwierdzone informacje będziemy przekazywać za pośrednictwem naszej strony! Zachęcamy do regularnych odwiedzin. (gk)

Huragan Pobiedziska