Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

W poniedziałek 22 stycznia po zimowej przerwie powróci do treningów pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 8 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 16/17 marca.

Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej Huraganiści rozegrają minimum pięć sparingów oraz mecz Pucharu Polski na szczeblu województwa z Polonią Leszno, który odbędzie się w weekend 9/10 marca. 

Rywalami w grach kontrolnych HP będzie m.in. trzecioligowa Polonia Środa Wlkp., liderzy swoich lig Górnik Konin (V liga), UKS Śrem (kl. okręgowa) czy ekipa U-19 Warty Poznań. Piłkarze Huraganu trenować będą m.in. na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.

Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy Sparingi i w grafice na dole strony. Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Polonii Kępno. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywala. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej