Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi 17 stycznia 2022 r.
Seniorzy     Drukuj

W poniedziałek 17 stycznia pierwszy trening zaliczył zespół seniorów. Zajęcia odbyły się na orliku Stadionu Miejskiego w Pobiedziskach. 

Przed Huraganistami siedem tygodni okresu przygotowawczego przed inauguracją piłkarskiej wiosny.

Na pierwszym treningu zameldowało się 20. zawodników z kadry pierwszej drużyny. W tym tygodniu podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego czeka jeszcze trening na pełnowymiarowych boisku w Poznaniu oraz sesja spinningowa. 

Pierwszy sparing Pobiedziszczanie rozegrają 2 lutego, a rywalem będzie zespół Wiary Lecha. Plan meczów kontrolnych dostępny jest tutaj. Inauguracja ligowych rozgrywek zaplanowana została na weekend 5/6 marca.

Od 15 do 20 lutego (wtorek-niedziela) czerwono-czarni przebywać będą na obozie przygotowawczym w Licheniu Starym gdzie zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym Hotelu Atut. Do dyspozycji drużyny będzie m.in. pełnowymiarowe boisko, siłowania, salka fitness czy basen z odnową biologiczną.

Wiemy, że wiosną przy Kiszkowskiej nie zobaczymy na pewno Huberta Kaputra oraz Szymona Włodarczyka, którym skończyło się półroczne wypożyczenie z Warty Poznań. Obu zawodnikom dziękujemy za okres spędzony w HP.  (gk)

Huragan Pobiedziska