Seniorzy wyjadą na obóz do Lichenia! Plan przygotowań do rundy wiosennej.

Seniorzy wyjadą na obóz do Lichenia! Plan przygotowań do rundy wiosennej.

Tydzień temu piłkarze zakończyli rundę jesienną rozgrywek IV ligi po rozegraniu 19. meczów.

Zawodnicy "udali" się na zasłużony odpoczynek, a w klubowych "gabinetach" trwają prace m.in. nad przygotowaniem zimowego okresu przygotowawczego. 

Drużyna do treningów powróci 17 stycznia. Pierwszy mecz rundy rewanżowej zaplanowany został na 5 marca, tym samym czerwono-czarnych czeka siedem tygodni treningów przed inauguracją ligowej wiosny.

W tym czasie podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego rozegrają osiem sparingów. Rywalami HP będą m.in. Widzew Łódź II, Lech Rypin czy Sokół Kleczew. Dwa mecze rozegrane zostaną w trakcie sześciodniowego pobytu na zgrupowaniu w Licheniu Starym.

Obóz odbędzie się w terminie, od wtorku 15. do niedzieli 20. lutego przyszłego roku. Huraganiści zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym Hotelu Atut w którym do dyspozycji drużyny będzie m.in. pełnowymiarowe boisko, siłowania, salka fitness czy basen z odnową biologiczną. 

"Cieszy fakt, że pomimo niełatwego czasu po raz kolejny udaje się pozyskać środki i zorganizować ciekawy okres przygotowawczy, którego punktem kulminacyjnym będzie obóz w Licheniu. To będzie czwarty obóz seniorów w ostatnich 5 latach (wcześniej Nowa Ruda, Ustka, Słubice). Jak zawsze, chcemy jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej" - zaznaczył Prezes HP Grzegorz Krawczyk

Gry kontrolne poza tymi na obozie rozgrywane będą na boiskach w Trzemesznie, Swarzędzu i Poznaniu. Pełny terminarz sparingów dostępny jest poniżej oraz tutaj (Seniorzy > Sparingi).

 powrót

Podobne Newsy