Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!

Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!

Większość naszych zespołów zakończyła już rozgrywki ligowe. W grze w trakcie ostatniego weekendu były jeszcze drużyny młodzików oraz juniorów. Ci pierwsi rozegrali swój ostatni mecz, drudzy z kolei piłkarską jesień zakończą w najbliższą sobotę.

Zaimponowali zwłaszcza młodzicy, którzy w odstępie kilku dni rozegrali dwa mecze. Oba zakończyły się zwycięstwami, zachowując przy tym czyste konta.

W pierwszym z dwóch spotkań, w czwartek pokonali na własnym stadionie drużynę AKF Poznań 2:0. Bramki w końcówce meczu zdobyli Dominik Pawlak oraz Bartosz Marciniak.    

Z kolei w drugim meczu młodzi Huraganiści mierzyli się na wyjeździe z UKS Śrem. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednakże po zmianie stron Pobiedziszczanie ruszyli do zdecydowanych ataków. Efektem tego były 4 bramki w zaledwie 6 minut, a ich strzelcami byli Dominik Pawlak oraz Jakub Sudoł, którzy solidarnie zdobyli po dwie bramki.

Juniorzy na własnym boisku podejmowali zespól Nałęczy Ostroróg. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy jako pierwsi zdobyli bramkę. Jeszcze przed przerwą wyrównał Błażej Frysiak, który jak się później okazało ustalił ostatecznie wynik spotkania na 1:1.

W najbliższą sobotę ostatni mecz rozegrają jeszcze juniorzy, którzy w ramach zaległego spotkania zmierzą się na wyjeździe z zespołem Concordii Murowana Goślina. Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawką meczu dla zespołu trenera Adama Stachowiaka będzie zajęcie pierwszego miejsca w tabeli i awans do ligi wojewódzkiej. Wygrana lub remis zapewni czerwono-czarnym pierwsze miejsce w końcowej tabeli rozgrywek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej