Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!

Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!

Większość naszych zespołów zakończyła już rozgrywki ligowe. W grze w trakcie ostatniego weekendu były jeszcze drużyny młodzików oraz juniorów. Ci pierwsi rozegrali swój ostatni mecz, drudzy z kolei piłkarską jesień zakończą w najbliższą sobotę.

Zaimponowali zwłaszcza młodzicy, którzy w odstępie kilku dni rozegrali dwa mecze. Oba zakończyły się zwycięstwami, zachowując przy tym czyste konta.

W pierwszym z dwóch spotkań, w czwartek pokonali na własnym stadionie drużynę AKF Poznań 2:0. Bramki w końcówce meczu zdobyli Dominik Pawlak oraz Bartosz Marciniak.    

Z kolei w drugim meczu młodzi Huraganiści mierzyli się na wyjeździe z UKS Śrem. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednakże po zmianie stron Pobiedziszczanie ruszyli do zdecydowanych ataków. Efektem tego były 4 bramki w zaledwie 6 minut, a ich strzelcami byli Dominik Pawlak oraz Jakub Sudoł, którzy solidarnie zdobyli po dwie bramki.

Juniorzy na własnym boisku podejmowali zespól Nałęczy Ostroróg. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy jako pierwsi zdobyli bramkę. Jeszcze przed przerwą wyrównał Błażej Frysiak, który jak się później okazało ustalił ostatecznie wynik spotkania na 1:1.

W najbliższą sobotę ostatni mecz rozegrają jeszcze juniorzy, którzy w ramach zaległego spotkania zmierzą się na wyjeździe z zespołem Concordii Murowana Goślina. Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawką meczu dla zespołu trenera Adama Stachowiaka będzie zajęcie pierwszego miejsca w tabeli i awans do ligi wojewódzkiej. Wygrana lub remis zapewni czerwono-czarnym pierwsze miejsce w końcowej tabeli rozgrywek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw
  23 listopada 2021 r.
  Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw

  Rozgrywki piłkarskie pomału zbliżają się do końca. Orlicy i żacy w miniony weekend zakończyli zmagania w ramach turniejów, organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Tym razem drużyna żaka rywalizowała w Czerniejewie, podczas gdy orlicy udali się na wyjazd do Skoków.

  więcej 
 • Dwie drużyny młodzieżowe rywalizowały w miniony długi weekend
  17 listopada 2021 r.
  Dwie drużyny młodzieżowe rywalizowały w miniony długi weekend

  Podczas ostatniego, długiego weekendu tylko dwie drużyny z naszej Akademii rozegrały mecze ligowe - były to zespoły młodzika oraz trampkarza.

  Zachęcamy do przeczytania krótkiego raportu jak poradzili sobie młodzi Pobiedziszczanie!

  więcej 
 • Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej
  9 listopada 2021 r.
  Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej

  Drużyny naszej Akademii ponownie reprezentowały klub w trakcie rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Poniżej krótka relacja z ostatniego, intensywnego weekendu w wykonaniu czerwono-czarnych.

  więcej