Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik 12 października 2023 r.
Seniorzy     Drukuj

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach zostanie rozegrane kolejne spotkanie IV ligi grupy wielkopolskiej.

Będzie dwunasta seria spotkań.

Samodzielnie liderujący od czterech kolejek w ligowej tabeli Huragan Pobiedziska zmierzy się z zawsze groźną i wymagającą drużyną Kotwicy Kórnik.

Po ostatniej wyjazdowej pierwszej w obecnym sezonie porażce 1:2 na trudnym terenie w Gołuchowie tym razem przed własną publicznością Huragan będzie podejmował drużynę z Kórnika.

W obecnym sezonie Kotwica po 11 rozegranych spotkaniach zajmuje 5 miejsce. Zeszłotygodniowa wysoka wygrana na własnym terenie z Victorią Września 5:1 była trzecim meczem z rzędu bez porażki. Kotwica wcześniej na własnym terenie pokonała także wicelidera tabeli Lipno Stęszew, a w sezonie doznała tylko dwóch porażek na wyjazdach z Centrą Ostrów i Jarotą Jarocin.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Kotwicą rozegrane zostało 18 marca bieżącego roku kiedy to zremisowaliśmy w Pobiedziskach 2:2 po bramkach Januszewicza i Piceluka w ostatniej minucie meczu.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Kotwicą Kórnik przed sobotnią potyczką jest niekorzystny dla Huraganistów: 8 wygranych, 8 remisów i 12 porażek. Warto tez wspomnieć, że ostatnia wygrana Huraganu z Kotwicą w Pobiedziskach miała miejsce 8 lat temu w sezonie 2015/16.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska