Zapowiedź - sobota, 16:00, Victoria Września - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 16:00, Victoria Września - HURAGAN 12 maja 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Ciekawy, prestiżowy pojedynek czeka Huraganistów w najbliższą sobotę. Trzy dni po pucharowej rywalizacji w Piaskach, tym razem piłkarze HP udadzą się do Wrześni gdzie w ligowym spotkaniu zagrają z miejscową Victorią.

Będzie to 26. ligowe starcie obu drużyn w całej historii spotkań. Bilans jest po stronie drużyny z Pobiedzisk - 10 zwycięstw, 7 remisów i 8 przegranych.

Jesienią w Pobiedziskach padł remis 1:1, z kolei w poprzednim sezonie na boisku Victorii ówczesna drużyna trenera Pawła Kutyni wygrała 2:0. W tym sezonie na tzw. "papierze" lepiej wyglądają zawodnicy z Wrześni, którzy obecnie zajmują 7. miejsce w tabeli.

W kadrze HP zabraknie na pewno kontuzjowanych Marcina Jędrzejczaka oraz Pawła Piceluka. Żaden z czerwono-czarnych w tej kolejce nie pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie we Wrześni poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Cezary Woźniak a pomagać mu będą Mariusz Borkowski oraz Dawid Niedzielewski

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska