Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 15:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

Grafika wyjazd mala       Ostatni wyjazd sezonu 2017/18 w rozgrywkach IV ligi mają przed sobą piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni zagrają jutro tj. w sobotę o godzinie 15.  z Iskrą w Szydłowie koło Piły.

        Będzie to prawdopodobnie pojedynek drużyn, które w przyszłym sezonie mierzyć się będą w rozgrywkach nowo utworzonej ligi międzyokręgowej.

        Prawdopodobnie, ponieważ gospodarze mają jeszcze teoretycznie szanse na zajęcie ósmego miejsca w tabeli, które może w ostatecznym rozrachunku dać utrzymanie w zreformowanej IV lidze. 

          W rundzie jesiennej Iskra wygrała z Huraganem 1:0. Warto przypomnieć, że mecz nie odbył się w pierwotnym terminie ze wzglądu na zalanie boiska w Pobiedziskach. Spotkanie zostało rozegrane w późniejszym terminie w Wągrowcu na boisku ze sztuczną trawą.

       Przed tygodniem Huraganiści przegrali u siebie z Kotwicą Kórnik 1:2, z kolei piłkarze z Szydłowa ulegli w Międzychodzie miejscowej Warcie aż 0:8. Do meczowej "18" powraca po kontuzji Konrad Juskowiak, a po raz pierwszy w kadrze seniorów pojawią się kolejni wychowankowie naszego klubu 16-letni Mateusz Białkowski oraz 17-letni Marcin Jesionkowski.

         Sobotnie zawody poprowadzi trójka sędziów z KS z Poznania. Głównym będzie Wojciech Fieduk, a pomagać mu będą Rafał Pater i Roman Wróblewski. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner