Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Plan przygotowań seniorów do ligowych zmagań sezonu 2017/18 w IV lidze!

17 07 03        11 lipca czyli w przyszły wtorek do treningów powrócą piłkarze drużyny seniorów Huraganu. Zgodnie z opublikowanym dziś wstępnym terminarzem rozgrywek IV ligi grupy północnej, czerwono-czarni zainaugurują rozgrywki w niedzielę 6 sierpnia w domowym pojedynku z Gromem Plewiska. 

        Należy napisać, że licencji na grę w IV lidze zgodnie z komunikatem WZPN z dnia 27.06 nie otrzymała drużyna Zielonych Lubosz. Powodem takiego obrotu sprawy są kwestie infrastrukturalne i sportowe, których nie spełniła drużyna z powiatu międzychodzkiego.

       Wracając do letniego okresu przygotowawczego podopiecznych trenera Pawła Kutyni pierwszym rywalem w wyjazdowej grze kontrolnej 15 lipca będzie Polonia Leszno (IV liga, gr. południowa, w poprzednim sezonie 7. m-ce).

        W kolejnych pojedynkach zagramy z Obrą Kościan (IV liga, gr. poł. 2. m-ce), Orkanem Konarzewo (kl. okr. wschód, 11. m-ce), Unią Janikowo (IV liga, gr. kuj-pom, 13. m-ce) oraz Wartą Śrem (kl. okr. wschód, 4. miejsce). Pełny terminarz gier sparingowych seniorów Huraganu dostępny jest tutaj.

          Jeśli chodzi o kadrę drużyny, trwają rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy mieliby wzmocnić i zwiększyć rywalizację w zespole. Na chwilę obecną wiemy, że jesienią w czerwono-czarnych barwach nie zobaczymy na pewno Bartosza Kordylewskiego (koniec wypożyczenia z Olimpii Koło), Damiana Sieka (LKS Ślesin) oraz Mateusza Pawłowskiego (wyjazd za granicę). 

          Warto dodać, że po zakończeniu ubiegłego okresu treningowego wszyscy zawodnicy łącznie z testowanymi przeszli profesjonalne testy zdolności motorycznych pod okiem trenerów Pawła Kutyni oraz Mirosława Wódkowskiego. Na ich podstawie każdy zawodnik otrzymał indywidualną rozpiskę treningową na czas wakacji.

        Zarząd oraz sztab szkoleniowy naszego klubu serdecznie zapraszają wszystkich zawodników chcących spróbować swoich sił w IV ligowym zespole seniorskim. Prosimy o przesłanie e-maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) kontaktowego z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia, pozycją na boisku i informacją o poprzednim klubie oraz numerem telefonu.

         Poniżej prezentujemy wstępny terminarz rozgrywek IV ligi grupy północnej. Mecze na własnym terenie Huraganiści niezmiennie rozgrywać będę w niedzielę o godzinie 15. (gk)

17 07 03 01

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner