Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy po pierwszym treningu

17 07 11        We wtorek 11 lipca po ponad trzech tygodniach przerwy po raz pierwszy na zajęciach spotkali się seniorzy naszego klubu.

    Pierwszy trening okresu przygotowawczego w którym uczestniczyło 18 zawodników poprowadził trener przygotowania fizycznego Mirosław Wódkowski.

      Podczas pierwszych 100. minut okresu przygotowawczego zawodnicy pracowali nad kształtowaniem wytrzymałości tlenowej, siłą maksymalną oraz skupili się nad kwestiami techniczno-taktycznymi w fazie ataku. Huraganiści trenować będą w tym tygodniu codziennie o godzinie 18. na obiekcie w Pobiedziskach.

      W gronie trenujących pojawiła się kilkuosobowa grupa zawodników testowanych, których przydatność w najbliższych dwóch meczach kontrolnych sprawdzać będzie sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

     W najbliższą sobotę o godzinie 11. w Lesznie Huraganiści rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Kutyni będzie zespół Polonii Leszno, która w ubiegłym sezonie zajęła 7. miejsce w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi grupy południowej. (gk)

wiosna17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner