Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy, kadra jesień 2017 - przybyli

transfery in       Dziewięciu nowych zawodników dołączyło do kadry drużyny seniorów naszego klubu przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2017/18.

        Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy na obecną chwilę 23. zawodników. Szansą do pokazania się swoim kibicom będzie jutrzejsze spotkanie z Gromem Plewiska (zapowiedź meczu).

        Rewolucja zaszła w bramce. O miejsce powalczy dwóch zawodników z rocznika 1999 - Dominik Nowicki oraz Sebastian Majchrzak. Pierwszy to wychowanek Unii Swarzędz ale przez ostatni rok występował w Centralnej Lidze Juniorów Górnika Zabrze. Drugi to wychowanek GKS Bełchatów, a do Pobiedzisk trafił z Warty Poznań. Przez ostatni rok grał w Tarnovii Tarnowo Podgórne.  

       W defensywie ma pomóc trójka nowych graczy. Piotr Trepka, wychowanek Huraganu, który przez kilka ostatnich lat występował w Liderze Swarzędz, Patryk Weiss, doświadczony obrońca występujący ostatnio w Orłach Pniewy oraz Kacper Bienert boczny defensor pozyskany z Warty Poznań w której występował w Centralnej Lidze Juniorów. 

      Za dobrą grę ofensywną jak i defensywną odpowiadać będzie Ernest Maćkowiak, doświadczony rosły pomocnik, który ma za sobą regularne występy w III-ligowych wtedy zespołach Unii Swarzędz oraz Gromu Plewiska oraz Norbert Okonowski wychowanek Warty, występujący ostatnio razem z Maćkowiakiem w TPS Winogrady Poznań.

      W ofensywie o bramki starała się będzie dwójka nowych graczy. Z Wełny Skoki przyszedł wychowanek Zawiszy Bydgoszcz Mateusz Chachuła, a z Victorii Września Nigeryjczyk Emanuel Udoudo, który ma za sobą występy na boiskach Polskiej drugiej ligi w barwach Stali Rzeszów. 

      Wcześniej za pośrednictwem strony informowaliśmy o "ubytkach" w kadrze trenera Pawła Kutyni. Zapraszamy do ponownego przeczytania.  Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę kadra, gdzie zaktualizowane zostałe zdjęcia oraz informacje o zawodnikach drużyny seniorów. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner