Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki

17 10 07       Kolejnym rywalem piłkarzy Huraganu w walce o ligowe punkty w najbliższą niedzielę będzie drużyna Sparty Oborniki. Początek meczu o godzinie 15. przy Kiszkowskiej.

       Z pięciu ostatnich kolejek rundy jesiennej, Huraganiści aż trzy rozegrają na obiekcie w Pobiedziskach, którego niestety nie oszczędził w ostatnich dniach Orkan Ksawery. Całkowitemu zniszczeniu uległ piłkochwyt, który umiejscowiony był za bramką od strony jeziora.

     Powyższy fakt stawia organizatorów zawodów czyli nasz klub przed wyzwaniem związanym z zabezpieczeniem sporej ilości piłek, które mogą w dość łatwy sposób lądować w jeziorze... Liczymy, że zarządca obiektu czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach szybko upora się z przywróceniem piłkochwytu i na następnym mecz, za tydzień z Lubuszaninem będzie już on na swoim miejscu. 

      Wracając do meczu, nasi goście w obecnym sezonie zdobyli zaledwie 5 punktów. Słowo zaledwie, nie jest tutaj przypadkowe. Sparta to silny zespół, złożonym z doświadczonych zawodników. Powodem dopiero 15. miejsca w tabeli może być również fakt, że Oborniczanie rozgrywają wszystkie swoje mecze na wyjeździe z powodu prac remontowych na swoim obiekcie.

      Spartanie borykali się od początku sezonu również z kontuzjami, co również wpływało na końcowe wyniki. Na mecz z Huraganem w pełni sił ma już być doświadczony bramkarz Jacek Wosicki oraz napastnik Mikołaj Panowicz. Dodatkowo mecze ze Spartą zawsze były ciężką przeprawą więc w obozie trenera Pawła Kutyni musi zapanować pełna mobilizacja!

     Kontuzje również nie omijają naszej ekipy i nadal na placu gry nie zobaczymy na pewno Sebastian Majchrzaka (złamany nos), Bartosza Żołądkiewicza (zerwane więzadła krzyżowe w kolanie), Davida Paku-Tshela (uraz kolana), Arkadiusza Powałowskiego (uraz mięsnia łydki) oraz Mikołaja Kidawy. Skala "strat" jest porażająca. 

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook.

     Niedzielne zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Piła. Głównym będzie Mikołaj Kalinowski, a pomagać mu będą Marcin Zieliński oraz Paweł Szuta(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner