Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Lubuszanin Trzcianka

17 10 14    Już jutro o godzinie 15. na własnym terenie czerwono-czarni podejmować będą zespół Lubuszanina Trzcianka, aktualnego mistrza naszej ligi, który po porażce w baraż nie awansował do ligi wyżej.

      Będzie to przed prawdopodobnie przedostatnia okazja do obejrzenia Huraganistów na własnym terenie w tym roku. 

      Nasi rywale wyprzedzają nas w ligowej tabeli o 3 oczka i jedno miejsce. Pojedynek XII serii spotkań z pewnością chociażby na ten fakt będzie należał do ciekawych. Na meczu w Pobiedziskach tradycyjnie już pojawi się trzcianecka telewizja TVL Trzcianka z Robertem Pawlikowskim w roli komentatora.

     Z dobrych wiadomości możemy napisać, że do treningów powrócili już Sebastian Majchrzak oraz Arkadiusz Powałowski. W kadrze w porównaniu do zeszłego tygodnia dodatkowo pojawi się również Mikołaj Kidawa

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook.

     Niedzielne zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Poznań. Głównym będzie Łukasz Araszkiewicz, a pomagać mu będą Szymon Filip oraz Maciej Bauer. Sędzią technicznym będzie Krzysztof Olędrowicz(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner