Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Gramy dla Jasia! Zapowiedź - niedziela - 14:00, HURAGAN - Vitcovia Witkowo

18 11 16 1

     Najbliższa niedziela będzie ostatnią okazją do zobaczenia piłkarzy Huraganu Pobiedziska w tym roku. Czerwono-czarni o godzinie 14. zmierzą się z 14. zespołem ligi Vitcovią Witkowo.  

       Ujemny bilans meczów z Witkowem u siebie na pewno musi zaskakiwać. To zawsze niewygodny rywal dla Pobiedziszczan.

      W pięciu ostatnich meczach przeciw temu rywalowi u siebie Huraganiści nie potrafili strzelić gola w 1. połowie i przegrywali czterokrotnie 0:1 i raz 0:2… a gole zaczynali strzelać dopiero od 60. minuty!

      Mecz z Vitcovią będzie pierwszym meczem rundy rewanżowej, które ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne jest rozgrywana jeszcze w tym roku. W pierwszym meczu wygrali piłkarze Huraganu, którzy pokonali rywala na wyjeździe 1:0.16 Witkowo DOM zapowiedz historia

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 14. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. 

     Ostatni mecz w tym roku będzie również okazją do pomocy 11-letniemu mieszkańcowi Pobiedzisk Jasiowi Andrzejewskiemu u którego zdiagnozowano kostniakomięsaka (osteosarcomę) trzonu kości piszczelowej lewej, z przerzutami na płuca i węzły chłonne. Mimo tak młodego wieku, dzielnie znosi leczenie chemioterapią w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. I jak na sportowca przystało, będzie walczył do końca o swoje życie i zdrowie.

      Cały wpływ ze sprzedaży biletów oraz zbiorki w trakcie zawodów przez HuraganGirls przekazany zostanie na pomoc 11-letniemu Jasiowi. Przy okazji zachęcamy i zapraszamy do udziału w imprezie charytatywnej, która odbędzie się w niedzielę w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej.

      W przerwie meczu oprócz występu HuraganGirls dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Dla kibiców którzy zasiądą na trybunie krytej czeka darmowa rozgrzewająca herbata! Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk/pk)

18 11 16

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner