Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 15:00, TPS Winogrady - HURAGAN

19 03 22 zap         Cztery  zwycięstwa, trzy remisy i dwie przegrane - to bilans spotkań ligowych i jednego, ostatniego w ramach OPP z Winogradami.

     Ostatni mecz ligowy, wygrany 9:2 zawodnicy Krzysztofa Pancewicza rozegrali sześć lat temu w następującym składzie: Kamiński - Andersz (45' Cegielski), Król, Powałowski, Neumann (60' Darzecki), Gocałek, Jóźwiak (60' Andrusieczko), Żołądkiewicz, Cieśla (46' Włodarczyk), Stawiarski, Miążek.

    Z powyższego składu mamy dziś w kadrze trzech zawodników (Gocałek, Jóźwiak, Żołądkiewicz). Są to sami wychowankowie, którzy, co jest dodatkowym zbiegiem 19 03 22okoliczności solidarnie leczą kontuzje i nie zobaczymy ich na pewno jutro na placu gry w Poznaniu…

     Huraganiści, którzy ostatni trening zakończyli odprawą przedmeczową zdają sobie sprawę, że czeka ich ciężki mecz. W rundzie wiosennej Pobiedziszczanie wygrali z TPS aż 7:0.

     Rywale z pewnością zrobią wszystko aby dobrze rozpocząć wiosnę i przede wszystkim zrewanżować się za klęskę z pierwszej rundy. Poznański zespół traci do Huraganu zaledwie dwa punkty, to pokazuje, że już na otwarcie podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego czeka bardzo trudne zadanie na małym, specyficznym boisku rywali.

    Sobotnie wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 15. poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Maciej Pelka, a pomagać mu będą Cezary Woźniak i Adam Karmoliński(pk/gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner