Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Złotów

19 05 10 24 Złotów DOM zapowiedz historia      Dwukrotnie w dziejach graliśmy u siebie w lidze złotowską Spartę. W obu przypadkach HP był dość bezlitosny dla drużyny reprezentującej siedzibę najdalej na północ wysuniętego powiatu Wielkopolski.

      Zarówno drużyna Zenona Piechockiego, jak i Damiana Łukasika (pierwsze jego prowadzenie Huraganu) dość łatwo napoczynała i kończyła dzieła. W obu meczach wzór na wynik końcowy był taki sam. Nasi strzelali po równą ilość goli w obu połowach, a Sparta tylko jednego w 2. części…

     Jesienią Pobiedziszczanie wygrali w Złotowie 3:0 po dwóch golach Mikołaja Witaszyka oraz trafieniu Macieja Sommerfelda.  

     W kadrze Huraganu na to spotkanie i kilka następnych zabraknie na pewno Davida Paku-Tshela, który gola w Stróżewie okupił złamaniem palca u nogi. W trwających rozgrywkach zawodnik z Demokratycznej Republiki Kongo strzelił 9 goli.

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!.

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Krzysztof Olędrowicz, a pomagać mu będą Maciej Cebulski i Wiesław Jóźwiak.

    Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Wynik do przerwy oraz końcowy dostępny będzie na żywo na oficjalnym koncie klubu na Twitter kliknij ). (pk/gk)

19 05 10

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner