Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 12:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Grafika wyjazd mala    Przed nami XXV kolejka rozgrywek. Huraganiści udadzą na najbliższy ligowy wyjazd. Pobiedziszczanie w lokalnych derbach, którym zawsze towarzyszą dodatkowe emocje zagrają w Kostrzynie z miejscową Lechią.

      W całej znanej historii w Kostrzynie czerwono-czarni grali 18 razy. Piłkarze z Kostrzyna wygrali 9 razy, z Pobiedzisk 6, a 3 razy zespoły dzieliły się punktami (bilans bramek 28-34 dla rywali).

     Z kolei w XXI wieku obie drużyny na boisku rywala mierzyły się sześciokrotnie. Trzy razy wygrali rywale, dwa piłkarze Huraganu i raz padł remis. Jeśli strzelaliśmy choć jednego gola oznaczało to nasze zwycięstwo. Jeśli nic nie wpadało do „sieci” gospodarzy to wróży remis lub przegraną… Czy po jutrzejszym pojedynku bilans pojedynków po 2000 roku będzie równy?

    W pierwszym meczu tego sezonu przy Kiszkowskiej lepsi byli rywale, którzy wygrali 3:2, prowadząc do 88 minuty 3:0. Był to chyba najsłabszy mecz Huraganistów w tym sezonie. Warto zauważyć, że Lechia z 39 zdobytych punktów, aż 24 zdobyła na własnym terenie (7 zwycięstw, 2 remisy i tylko 3 porażki).

   Na boisku nie zobaczmy na pewno jednego piłkarza z aktualnej kadry trenera Pawła Kutyni. Uraz, którego doznał w meczu w Stróżewie leczy nadal David Paku-Tshela

    Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 12. na boisku w Kostrzynie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Sławomir Grzechowiak, a pomagać mu będą Maciej Pelka i Jakub Gryń.

     Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (-->kliknij <--). (pk/gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner