Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Unia Swarzędz

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XV kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Unii Swarzędz. Czerwono-czarni przegrali na wyjeżdzie 2:0.

         Dominik Nowicki - bramkarz (90 minut): "Jadąc do Swarzędza wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Od początku każdy wyszedł na boisko skoncentrowany i bojowo nastawiony. Już na początku mogliśmy objąć prowadzenie, ale niestety znowu zabrakło skuteczności w ofensywie. Musimy nad tym popracować, wiadomo gra się łatwiej gdy otwierasz wynik spotkania. Zawodnicy Unii mieli również swoje sytuacje i na naszą niekorzyść wykorzystali dwie z nich. Spotkanie mimo porażki, uważam za udane, ponieważ było widać momentami, że naprawdę potrafimy grać w piłkę. Trzeba tylko poprawić skuteczność."

       Arkadiusz Powałowski - obrońca (90 minut): "Myślę, że mecz z Unią stał na wysokim poziomie i kibice zgromadzeni na stadionie nie mają prawa narzekać na widowisko. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych. W pierwszych 10. minutach mieliśmy dwie sytuacje sam na sam i możemy sobie pluć w brodę, że nie wykorzystaliśmy żadnej z nich. Na nasze nieszczęście Unia otrząsnęła się po 15. minutach naszej przewagi i wykorzystała swoją okazję. Tych sytuacji drużyna ze Swarzędza miała sporo, ale Dominik Nowicki spisywał się wzorowo w bramce i dzięki temu nadal byliśmy w grze. Musimy pracować nad skutecznością, bo sytuacje stwarzamy. W końcówce meczu postawiliśmy wszystko na jedną kartę i szanse ma remis mieliśmy. Niestety jednak w samej końcówce nadzialiśmy się na kontrę zespołu Unii. Gratuluję trenerowi Ostrowskiemu zwycięstwa i mam nadzieję, że jak najszybciej wyciągniemy wnioski po tej bolesnej porażce."

       Mikołaj Kidawa - pomocnik (do 60 minuty): "Mimo walki i zaangażowania całego zespołu nie udało się przywieźć choćby punktu z trudnego terenu rywala. Po raz kolejny zabrakło zimnej krwi pod bramką. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie zdobyliśmy żadnej bramki. Uważam, że ostatecznie Unia zasłużenie zdobyła komplet punktów.(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner