Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Grom Plewiska

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XVI kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Gromu Plewiska. Czerwono-czarni wygrali na wyjeżdzie 2:1.

         Sebastian Majchrzak - bramkarz (90 minut): "W mojej ocenie był to nasz najlepszy mecz. Nikomu nie można odmówić walki. W pełni zasłużyliśmy na 3 punkty i cieszę się, że mogłem zagrać w tym meczu. Teraz skupiamy się już na najbliższych dwóch meczach. Uważam, że z taka grą jak w Plewiskach stać nas komplet punktów w przyszłych spotkaniach."

       Patryk Jóźwiak - pomocnik (90 minut): "Przed meczem z Gromem wiedzieliśmy w jakiej sytuacji jesteśmy i ze bardzo potrzebujemy punktów aby mieć nadzieje na zrealizowanie naszych przed sezonowych założeń, dlatego podczas meczu było widać zaangażowanie i chęć gry u każdego zawodnika na maksymalnym poziomie. Skrupulatnie realizowaliśmy plan nakreślony przez trenera. Patrząc z perspektywy zawodnika uważam ze wygraliśmy zasłużenie, ponieważ to my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji co przyniosło wymierny efekt w postaci 3. punktów."

       Mateusz Chachuła - napastnik (90 minut): "Na mecz do Plewisk jechaliśmy na straconej pozycji patrząc na ostatnie wyniki z drużyną Gromu jednak sytuacja w tabeli zmusza nas do walki z każdym przeciwnikiem o komplet punktów ponieważ wszyscy wiemy jaki mamy cel. Kolejny raz udowadniamy, że potrafimy grać w piłkę ale mecz nie układa się po naszej myśli ponieważ znowu pierwsi tracimy gola gdzie wcześniej nie wykorzystujemy swoich sytuacji. Na szczęście ważne jest to jak się kończy, a nie zaczyna także cały zespół pokazał charakter i zdobywamy o jedną bramkę więcej niż przeciwnik i dopisujemy bardzo ważne 3 punkty. Przed nami jeszcze 2 mecze, w których musimy powalczyć o komplet punktów aby być cały czas w walce o utrzymanie.(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner