Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XXII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenica. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

       Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Czasami brak słów jest najlepszym komentarzem..."

   Piotr Trepka - obrońca (45 minut): "Po wygranych w Dopiewie i u nas w meczu sparingowym wiedzieliśmy, że przystępujemy do meczu z Pogonią w roli faworyta. Byliśmy także świadomi, ze zwycięstwo bardzo zbliży nas do ewentualnej walki o utrzymanie.

Początek meczu wcale nie wskazywał na to, że spotkanie zakończy się rezultatem 0:3. Niestety błędy jakie popełnialiśmy skrzętnie wykorzystywali zawodnicy z Łobżenicy. Uważam, że powinniśmy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić na kolejnym który rozgrywamy już w środku tygodnia."

      Szymon Ignaczak  - pomocnik (90 minut): "Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli na pewno boli, nie możemy tracić punktów w takich meczach. Sam wynik z pewnością nie jest adekwatny do tego co działo się na boisku. Mimo, że przegraliśmy, aż 0:3 uważam że byliśmy piłkarsko drużyną lepszą, która próbowała grać w piłkę, utrzymywała się przy niej większość czasu nie murując przy tym własnego pola karnego. Następny mecz już w środę, dlatego mam nadzieje, że długo nie będziemy musieli czekać na kolejne punkty.(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner