Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po ostatnich meczach

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po ostatnich pojedynkach IV ligi, w których mierzyliśmy się z czołowymi zespołami ligi Mieszkiem Gniezno, Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Nielbą Wągrowiec.

       Mikołaj Miczyński - bramkarz: "Ostatnie trzy mecze to niestety trzy porażki po których czujemy  niedosyt, ponieważ staraliśmy się wykonywać założenia trenera jak najlepiej. Było wiele momentów gdzie prowadziliśmy grę lub dobrze się  broniliśmy i wyczekiwaliśmy na błędy przeciwnika. Niestety nam przydarzyło się ich za dużo. Teraz robimy wszystko i by było ich jak najmniej i walczymy do końca."

        Kacper Bienert - pomocnik: "Czekały nas najtrudniejsze mecze, wiedzieliśmy, że każdy zdobyty punkt pomoże nam osiągnąć cel jaki sobie założyliśmy, jednak niestety nie poszło po naszej myśli. Po dobrych meczach w Gnieźnie oraz z Tarnovią byliśmy pełni optymizmu przed meczem z Nielba, jednak nie daliśmy rady. Zostało nam pięć meczów do końca ligi i chcemy wycisnąć z tych spotkań co się da i walczyć dalej. Żałuję że nie mogłem pomóc drużynie w meczu z Tarnovia. Mam nadzieję, że w sobotę się przełamiemy i w Obornikach zdobędziemy komplet punktów."

       Mikołaj Witaszyk - napastnik: "Niestety nie zaliczyłem w tych meczach zbyt wiele minut. W każdym z tych spotkań jednak staraliśmy się grać piłką, w pewnych okresach gry mieliśmy inicjatywę. Mamy bardzo młody zespół, zbieramy doświadczenie w meczach z silnymi przeciwnikami i to będzie w przyszłości, mam nadzieję, że niedalekiej procentowało." (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner