Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Pawlowski Montage & Snickeri AB

17 09 28 sponsor glowny pawlowski

       Każdy, kto obserwuje lub zna nasz klub od środka wie, że na sukces całego Klubu pracuje grupa osób ze wspólnym celem: najlepsze wyniki drużyny. Ten wspólny cel przyświeca zarówno zawodnikom, jak i ich trenerom, kierownikom drużyn, Zarządowi, a także osobom, które honorowo pomagają naszemu Klubowi.

     Wśród tych ostatnich znajdują się między innymi nasi Sponsorzy Główni. Jednym z dwóch jest wieloletni przyjaciel Huraganu, firma Pawlowski Montage & Snickeri AB dowodzona przez Pana Piotra Pawłowskiego.

     Jest to przedsiębiorstwo świadczące usługi budowlane, którego działalność możemy określić jako wieloletnią i z pewnością profesjonalną. Firma Pawlowski Montage & Snickeri AB posiada swoją siedzibę w Sztokholmie, jednak nie ograniczają swoich realizacji granicą miasta. W ramach działalności, nasz Sponsor główny oferuje swoim klientom stolarstwo i montaż różnego typu drzwi, okien czy bram.

      Na swoim koncie usługowym firma z czterema wykwalifikowanymi zespołami instalacyjnymi ma już rewelacyjny wynik - około 9000 zrealizowanych zleceń. Taki wynik zdecydowanie potwierdza, że Pawlowski Montage & Snickeri AB znają się na swoim fachu.

    Osoby zainteresowane współpracą z tym przedsiębiorstwem powinny także wiedzieć, że firma pracuje z artykułami ze stali (również nierdzewnej), aluminium, drewna i PVC. Dobra jakość materiałów i wieloletnie doświadczenie to nie jedyny wyznacznik tej firmy. Po montażu wyżej wspomnianych komponentów ekipa zapewnia staranne czyszczenie i usuwanie starych okien, drzwi i tym podobnych.

     Drzwi czy okna powszechnie symbolizują otwieranie się na nowe możliwości - i tak, jak solidne elementy budowlane zapewnia Pawlowski Montage & Snickeri AB swoim klientom, tak Klubowi Huragan Pobiedziska umożliwia lżejsze i łatwiejsze otwieranie tych "drzwi" na wygrane mecze, awanse ligowe i rozwój drużyny oraz całego zespołu.

     Dziękujemy za całe dotychczasowe wsparcie, które nie tylko zapewnia nam wewnętrzny spokój dotyczący bieżących wydarzeń, ale także daje dużą motywację do działania! 

   To kolejna treść związana z cotygodniowym cyklem "Poznaj naszego Sponsora" - zachęcamy do częstego odwiedzenia naszej strony i nieco bliższego poznawania osób i firm, które nas wspierają. (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner