Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Cukiernia A.J. Grzeczka

Grzeczka     Czas na przedstawienie kolejnego przedsiębiorstwa, dzięki któremu możemy trenować, wygrywać mecze i zdobywać punkty dla naszego Huraganu!.

     Tak, jak ostatnio opisywana firma Pawlowski Montage & Snickeri AB zapewnia naszemu klubowi solidny fundament, tak nasz kolejny Sponsor Główny: Cukiernia A.J. Grzeczka sprawia, że nasza działalność staje się prostsza i... słodsza. Wszystko to dzięki wieloletniej pomocy i motywacji, którą, jako Huragan Pobiedziska, otrzymujemy od cukierni prowadzonej przez Pana Jacka Grzeczkę.

      Cukiernia A.J. Grzeczka już od wielu lat świadczy usługi cukiernicze na terenie naszej Gminy. Cechą charakterystyczną tej firmy są wyjątkowe wyroby tworzone według własnych receptur sprzed wielu lat. Właściciel, Pan Jacek Grzeczka, przygodę z cukiernictwem rozpoczął u boku swojego ojca już w 1974 roku. 

     Obecnie firma znana jest w całej Wielkopolsce z produkcji i sprzedaży przepysznych słodkości. Cukiernia Grzeczka posiada kilka punktów w okolicy: dwie cukiernie w Pobiedziskach oraz jedną w Swarzędzu. Wyroby z cukierni można znaleźć również w kawiarni Rynek 10 oraz w budce z lodami znajdującej się w centrum naszego miasta. Te punkty na mapie Pobiedzisk to miejsca, gdzie można spokojnie usiąść w klimatycznych wnętrzach, najczęściej wypełnionych świeżymi kwiatami i roślinami, napić się kawy lub herbaty, skosztować naturalnych wypieków oraz obserwować życie naszego miasta.

     Nieraz słyszymy, że osoby spoza Pobiedzisk przyjeżdżają specjalnie do cukierni Grzeczka, żeby kupić niezastąpione pączki, jagodzianki, eklery, a w okolicach 11 listopada przede wszystkim rogale świętomarcińskie. Wyroby cukierni Grzeczka towarzyszą mieszkańcom Gminy Pobiedziska przy wielu okazjach: poczynając od popołudniowej kawy, przez deser po rodzinnym, niedzielnym obiedzie, aż po szczególne uroczystości jak urodziny, przyjęcia komunijne czy wesela.

     Jak śpiewano "słodkiego, miłego życia" można śmiało powiedzieć, że życie mieszkańców Pobiedzisk (i nie tylko!) osładzane jest właśnie przez wyroby z cukierni Pana Jacka Grzeczki. Huragan Pobiedziska chcieliby (nie słodząc!) bardzo podziękować Państwu Grzeczkom za ogromne wsparcie, które pozwala nam trenować i rozwijać się w dobrych warunkach. Mamy nadzieję, że nasza wspólna przyszłość będzie usłana różami - nie tylko tymi w nadzieniu najlepszych pączków, ale również na naszej murawie.

     Zachęcamy również do obejrzenia materiału przygotowanego przez telewizję STK na temat Cukierni Pana Jacka Grzeczki, w której posłuchać możemy również o Huraganie!

      Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi treściami z cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner