Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Tip-Topol Sp. z o.o.

tiptopol1      Chcielibyśmy przedstawić kolejnego Sponsora Premium naszego klubu, którym jest przedsiębiorstwo Tip-Topol Sp. z o.o. z siedzibą w Pobiedziskach. W ramach swojej działalności firma ta zapewnia swoim Klientom kompleksowe wyposażenie serwisów samochodowych oraz wulkanizacyjnych.

      Poza swoją pracą wspierają klub Huragan Pobiedziska, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni - bez firm, takich jak Tip-Topol, nasz klub przez lata nie mógłby się rozwijać i dążyć do wspólnego sukcesu nas wszystkich.

       Nasz sponsor premium: firma Tip-Topol, to przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje już od 1988 roku. Na początku był cel: zapewnić kompleksową obsługę serwisom oponiarskim. Teraz firma nie tylko realizuje założone wcześniej wizje, ale regularnie rozwija swoją ofertę. Tip-Topol zapewnia klientom profesjonalne wyposażenia warsztatowe, narzędzia i akcesoria do montażu kół, różnego rodzaju urządzenia do naprawy opon i wiele innych.

      Nie potrzeba wielu słownych rekomendacji potwierdzających jakość świadczonych usług, gdyż nasz Sponsor Premium w całym okresie swojej działalności zdobył wiele wartościowych nagród, wśród których znajdują się uznane nagrody ISO 9001 i ISO 14001, jak i tytuły Rzetelnej Firmy czy Przedsiębiorstwa Fair Play. Takie nagrody to ogromne wyróżnienia i docenienie pracy całej spółki.

    Przedsiębiorstwo Tip-Topol Sp. z o.o. jest dotychczas największym producentem membran do zawieszeń pneumatycznych samochodów ciężarowych oraz autobusów w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, że ta firma przyczynia się do funkcjonowania naszego klubu. Jednak to nie jedyny powód do dumy: to właśnie w naszym mieście Tip-Topol posiada swoją główną siedzibę, zatrudniając przy tym ponad 200 osób zarówno w Pobiedziskach, jak i na Polskiej Wsi oraz w dziewięciu oddziałach znajdujących się na terenie całego kraju.

      Jest to pewne, że w Pobiedziskach nie ma osoby, która nie znałaby firmy Tip-Topol. Przedsiębiorstwo charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość świadczonych usług oraz nowoczesny kompleks zlokalizowany w Pobiedziskach, ale również - co bardzo ważne i doceniane - chęć niesienia pomocy innym instytucjom z Pobiedzisk. Bez tego wsparcia Huragan Pobiedziska nie mógłby funkcjonować tak, jak robi to do tej pory. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc firmie Tip-Topol, zachęcając jednocześnie do korzystania z usług tego przedsiębiorstwa.

      Zapraszamy do zapoznania się również z opisami innych sponsorów naszego klubu w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner