Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Kruszgeo Wielkopolskie Kopanie Sp. z o.o.

kruszgeo sp

     Przedsiębiorstwo Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie rozpocznie pasmo treści związanych z kolejnym segmentem Sponsorów klubu Huragan Pobiedziska - tym razem będą to Sponsorzy Premium. Są to kolejne firmy, które w znacznym stopniu przyczyniają się do naszych sukcesów i którym jesteśmy bardzo wdzięczni za okazywane wsparcie.

       Kruszgeo to firma zajmująca się między innymi wydobywaniem, przetwarzaniem oraz sprzedażą różnego rodzaju kruszyw, a także świadczeniem usług remontowych i transportowych.  

      Powstanie Spółki Kruszgeo Wiekopolskie Kopalnie datuje się na rok 1992, jednak patrząc na precyzyjne dane, to firma przed sprywatyzowaniem działała już od 1965 roku - i właśnie tymi wartościami oraz tradycjami kieruje się obecnie prowadzone przedsiębiorstwo. Już od samego początku działania firma zajmowała się pozyskiwaniem kruszyw na potrzeby budownictwa na terenie województwa wielkopolskiego.

     Przez ten czas Kruszgeo stworzyło, na bazie udokumentowanych 50 złóż kruszyw, aż 18 kopalni odkrywkowych i zakładów sortowania, z czego najbliższe z nich znajdują się w Gołuniu i na Borówku. To dzięki naszemu Sponsorowi Premium klienci z okolic (i nie tylko) mogą kupować kruszywo naturalne, mieszanki drobne i grube, żwiry, pospółki, a ponadto skorzystać z profesjonalnej obsługi z zakresu badań laboratoryjnych tych kruszyw.

      Firma z chęcią pomoże swoim klientom również w wykonaniu dokumentacji geologicznych i ruchowych kopalń złóż kruszyw czy w stworzeniu dokumentacji rekultywacyjnych. W szerokim wachlarzu Spółki nie może zabraknąć produkcji wysokojakościowych betonów konstrukcyjnych, podbetonów i bloczków betonowych w towarzystwie usług budowlanych, transportowych, geologicznych i remontowych.

      Można śmiało rzec, że Spółka Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie obsługuje swoich klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny. 30-letnie doświadczenie i kierowanie się tradycjami sprawia, że ta Spółka jest sprawdzona przez wielu klientów i uważana za fachową oraz godną zaufania. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy otrzymywać wsparcie właśnie od takich przedsiębiorstw.

       Serdecznie zachęcamy do zapoznania się także z innymi artykułami z cyklu  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner