Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Kalendarz klubowy na rok 2018 już dostępny!

2017 12 21 KALENDARZ     Ze wsparciem Sponsorów Huraganu oraz z pomocą osób związanych z klubem udało nam się wydać kalendarz ścienny na rok 2018.

      Wydanie kalendarza to jeden z tradycyjnych punktów naszych klubowych działań, na którym bardzo nam zależy. Jednak w tym roku, w jego wyglądzie zaszło kilka zmian, które musicie koniecznie zobaczyć.

        Kalendarz na cały rok dla wielu osób jest niezastąpionym narzędziem, przypominającym o dniu tygodnia i płynącym czasie. Wiemy, że wydany przez nas kalendarz ścienny na 2018 będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które w pewien sposób są związane z klubem. 

      Na kalendarzu znalazło się aż 7 zdjęć wszystkich drużyn Huraganu, w tym także piękniejszej części naszego zespołu, czyli grupy cheerliderek Huragan Girls. Pod zdjęciami umieszczone zostało bardzo ważne dla nas pole czyli logotypy naszych Sponsorów. To osoby i przedsiębiorstwa, które cały rok wspierają nasze Stowarzyszenie i dodatkowo pomogły przy wydaniu tego kalendarza. 

      Pod logotypami można zobaczyć skróty do kanałów w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube (zapraszamy do obserwowania profilu). 

      Towarzyszące nam czerwono-czarne barwy można znaleźć nie tylko na kalendarzu na rok 2018. Cały czas dla wszystkich sympatyków i kibiców są dostępne gadżety, wśród których znajdują się: szaliki, smycze, długopisy, zapachy do auta, ramki rejestracyjne, breloki czy skarpety z logo HP.

      Kalendarz na rok 2018 oraz wyżej wymienione gadżety można zakupić m.in. w sklepie ODiDO na Rynku w Pobiedziskach.

      Już niedługo w ofercie sprzedażowej pojawią się również CZAPKI i RĘKAWICZKI ZIMOWE. Pracujemy również nad wprowadzeniem innych, nowych gadżetów - bądźcie czujni!

      Jeżeli chcecie mieć oryginalny i niezastąpiony gadżet z naszym lokalnym klubem, warto już dziś wybrać te gadżety na prezent dla bliskich lub dla siebie. Dziękujemy, że jesteście z nami! (jd)

jesien17

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner