Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Praktyka Stomatologiczna Mateusz Walczak

walczak       Zapewniane przez naszych Sponsorów wsparcie w dużej mierze pomaga naszemu klubowi rozwijać się i utrzymywać dobry poziom gry oraz organizacji klubu.

     Kolejnym Sponsorem, którego chcielibyśmy Państwu przedstawić, jest Praktyka Stomatologiczna Mateusz Walczak.

      Indywidualne podejście do pacjentów, profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz kompleksowo wyposażony gabinet stomatologiczny to tylko nieliczne cechy, wyróżniające naszego Sponsora. To między innymi dzięki stomatologowi Mateuszowi Walczakowi nasz klub funkcjonuje na wysokim poziomie, wspierając piłkarzy oraz kadrę trenerską w walce o zdobywanie punktów na meczach.

       Jeżeli ktokolwiek w Pobiedziskach chciałby skorzystać z usług dentystycznych, może śmiało zwrócić się do stomatologa Mateusza Walczaka. Zgłaszając się do tego lekarza dentysty, można liczyć na profesjonalną opiekę, doradztwo i kompleksowo wykonane zabiegi stomatologiczne. Wiele pozytywnych opinii wskazuje na renomę p. Mateusza Walczaka nie tylko w Pobiedziskach, ale również w okolicach naszego miasta.

        W swojej ofercie stomatolog proponuje podstawowe zabiegi, jak i bardziej skomplikowane sposoby leczenia uzębienia. Jesteśmy pewni, że zgłaszając się po pomoc, będą Państwo mieli zdrowy i olśniewający uśmiech. Zapraszamy do skorzystania usług w nowoczesnym gabinecie znajdującym się w Pobiedziskach na ulicy Armii Poznań 6.

       Z równie efektownym uśmiechem dziękujemy Panu Mateuszowi Walczakowi za wsparcie naszego klubu i jednocześnie zapraszamy do zapoznania się także z pozostałymi opisami Sponsorów Huraganu Pobiedziska w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner