Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Hotel i Restauracja Bachus

bachus     Hotel i Restauracja Bachus to kolejna firma z Pobiedzisk, która zdecydowała się wspierać klub Huragan Pobiedziska.

        W przytulnych pokojach hotelowych oraz kameralnych wnętrzach restauracji znaleźć można miejsce na odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

       To, co wyróżnia Bachus to wyjątkowa, rodzinna atmosfera, serdeczność i życzliwość, z jaką traktują każdego gościa. Dla turystów odwiedzających Wielkopolskę zarówno w celach turystycznych czy biznesowych jest to okazja, by zatrzymać się w komfortowym i klimatycznym miejscu, w którym poczują się jak w domu.

     Dodatkowym atutem Hotelu Bachus jest jego lokalizacja. Znajduje się vis-a-vis pobiedziskiego rynku, ale także w bezpośrednim sąsiedztwie Gniezna i Poznania. To także idealna baza wypadowa dla turystów odwiedzających Szlak Piastowski.

     Jesteśmy wdzięczni za okazywaną dotychczas pomoc i zachęcamy wszystkie osoby poszukujące spokojnej okolicy, domowej atmosfery, komfortowo wyposażonych pokoi czy bardzo dobrej kuchni do skorzystania z oferty Hotelu-Restauracji Bachus. Więcej informacji również na stronie www.bachus-hotel.pl.

      Zapraszamy również do zapoznania z artykułami o innych sponsorach w cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (bs)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner