Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Gminy Pobiedziska - 27.10., czwartek, godzina 15.

16 10 25 1      Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Zawodnicy, Sympatycy Klubu

     W czwartek 27.10.2016, o godzinie 15:00 odbędzie się sesja Rady, na której Radni będą dokonywali oceny stanu sportu i rekreacji oraz wykorzystania obiektów sportowych w I półroczu 2016 roku oraz o zmiany sposobu finansowania sportu w Gminie Pobiedziska. Na tej sesji Radni zagłosują za Uchwałą określająca warunki oraz tryb wspierania sportu w naszej Gminie.

    Prace nad tym dokumentem trwały nieprzerwanie od lipca 2016 roku. W tych pracach czynnie uczestniczył również Zarząd MGKS Huragan Pobiedziska wspierany przez Klub Radnych "My Mieszkańcy", z nadzieją, że zmiana sposobu finansowania poprawi również sytuację finansową Stowarzyszeń Sportowych. Liczymy, że podjęcie tej uchwały będzie pozytywnym bodźcem i jednym z kroków na drodze do polepszenia sytuacji Stowarzyszeń takich jak nasze, gdzie praca społeczna i zaangażowanie wielu ludzi otwiera szansę rozwoju mieszkańcom Gminy.

     Szanowni Państwo, zachęcamy i prosimy o liczny udział w tej sesji Rady. Sesja zaczyna się o 15:00 i trochę potrwa, dlatego Państwa obecność w każdej godzinie i minucie będzie wielkim wsparciem dla ogromnej pracy, którą wykonaliśmy. Państwa obecność, liczna obecność, pozwoli uświadomić Radnych (szczególnie w perspektywie ustalania przyszłorocznego budżetu), że Huragan Pobiedziska, to nie tylko 5 Członków Zarządu, że to cała społeczność!!! W tej chwili barwy HP reprezentuje ok. 150 zawodników, są Rodzice, Rodzeństwo, Dziadkowie, Żony, Dziewczyny i Kibice!! JEST NAS NAPRAWDĘ WIELU!

     Pomóżmy stworzyć im godne warunki do uprawiania sportu, do dumnego reprezentowania Klubu oraz Gminy Pobiedziska. Możecie pojawić się na 15 minut, na pół godziny, o 15:00, o 16:00 - kiedykolwiek, ważne, aby w tym dniu zaznaczyć swoją obecnością solidarność i zrozumienie dla naszej pracy. (Zarząd MGKS Huragan)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner