Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Trzecia porażka z rzędu stała się faktem

17 05 15    Jednobramkową porażką zakończył się pojedynek naszej drużyny z GKS Dopiewo. Czerwono-czarni przegrali na boisku rywala 1:0 tracąc gola w 29 minucie po uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego przez Patryka Bordycha.

Początek należał do rywali, lecz z każdą kolejną minutą mecz się wyrównywał. Po stracie gola Huraganiści ruszyli do odrabiania strat ale 100% okazji do zdobycia gola nie wykorzystał Damian Siek, który przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem z Dopiewa.

Po przerwie gospodarze mądrze bronili dostępu do swojej bramki, podobnie zresztą jak nasz zespół co w efekcie nie pozwoliło cieszyć się ze zdobyczy bramkowej przez żadną ze stron. Ostatecznie GKS wygrał 1:0 rewanżując się dokładnie takim samym wynikiem za porażkę z zeszłej rundy, kiedy to w Pobiedziskach Huragan wygrał 1:0.

Skład: Bartosz Kordylewski - Mateusz Siemiński, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski, Bartosz Ciarkowski - Oskar Włodarczyk, Marcin Jackowiak, Damian Siek (62' Mateusz Gawroński), Damian Gocałek, Adam Napieralski (85' Mikołaj Kidawa) - Mikołaj Witaszyk (85' Mateusz Francuszkiewicz). Ponadto w kadrze: Jakub Połatyński, Mateusz Pawłowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez gospodarzy wydarzenia na www.gksdopiewo.pl (gk)