Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

HURAGAN - MIESZKO GNIEZNO 1-1

Nie udało się piłkarzom Huraganu dopisać trzech punktów w spotkaniu z Mieszkiem Gniezno, które zakończyło się remisem 1-1. Szkoda, bo była szansa na dołączenie do ścisłej czołówki tabeli, jednak z przebiegu spotkania można uznać, że wynik jest sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej ze stron. W meczu, jak to w derbach nie brakowało ostrej walki, brzydkiej i brutalnej gry z obu stron. Niestety słabą częścią widowiska okazał się sędzia, który często nie mógł zapanować nad emocjami zawodników.

Goście wyszli w tym meczu na prowadzenie, kiedy Daniel Szymański wykorzystał sytuację sam na sam pokonując Dariusza Nowaka już w 23 minucie. Na odpowiedź Huraganu trzeba było poczekać tylko pięć minut, bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul na Krystianie Nowickim zdobył Patryk Jóźwiak.

W najbliższą sobotę poprzeczka zostanie podniesiona nieco wyżej, Huragan zagra w Trzciance z zajmującym trzecią pozycję w tabeli Lubuszaninem.

 

BRAMKI:

0-1 23'

1-1 P.Jóźwiak 28' (rzut karny)

 

SKŁAD:

D.Nowak - T.Neumann, T.Andersz, B.Żołądkiewicz, P.Jóźwiak, D.Gocałek, Luka, K.Nowicki (73' M.Kidawa), M.Jackowiak, A.Płoska (88' A.Napieralski (Ż)), M.Witaszyk (60' M.Siemiński)

Ponadto w kadrze: M.Pająk, B.Łaganowski

 

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner