Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

LUBUSZANIN TRZCIANKA - HURAGAN 4-1

Wysoką i gładką porażką Huraganu zakończył się wyjazd do Trzcianki. Faworyzowany Lubuszanin już w pierwszej połowie właściwie rozstrzygnął losy meczu na swoją korzyść, kiedy hat-trickiem popisał się napastnik gospodarzy Wojciech Wypusz. Dwa pierwsze gole padły po uderzeniach z dystansu, kolejny po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką. Przewaga zawoników z Trzcianki nie podlegała dyskusji, na szczęście nie byli w tym meczu  skuteczni a udane interwencje notował w bramce  Dariusz Nowak. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze jedną bramkę po strzale głową, dopiero wtedy swoje okazje zaczął stwarzać Huragan, jedną udało się wykorzystać, kiedy do pustej bramki piłkę skierował Adam Napieralski.

W następnej kolejce w Pobiedziskach będziemy walczyć o punkty z liderem tabeli i głównym kandytatem do awansu, Wartą Międzychód.

 

BRAMKI:

0-1 W.Wypusz 4'

0-2 W.Wypusz 20'

0-3 W.Wypusz 41' rzut karny

0-4 P.Iwanicki 65'

1-4 A.Napieralski 75'

 

SKŁAD:

D.Nowak - Luka, T.Andersz (46' A.Powałowski), P.Andrusieczko, D.Gocałek, M.Jackowiak, P.Jóźwiak, T.Neumann (Ż), K.Nowicki (80' M.Kistowski), M.Siemiński (63' M.Kidawa), A.Płoska (60' A.Napieralski)

Ponadto w kadrze: K.Darzecki, M.Pawłowski

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner