Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Sześć tygodni przygotowań seniorów za nami

18 02 18       Pięć gier kontrolnych, dwadzieścia cztery jednostki treningowe oraz dwa turnieje halowe mają już za sobą piłkarze seniorów Huraganu.

      Czerwono-czarni w trakcie ostatnich tygodni pracowali m.in. na zajęciach w parku trampolin, siłowni, brali udział w treningach zapaśniczych oraz oczywiście trenowali na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu.

      W dniu wczorajszym w grze kontrolnej zawodnicy trenera Pawła Kutyni zmierzyli się z kolejnym III-ligowcem. Piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski wygrali z naszym zespołem 6:1 ale z pewnością była to pełnowartościowa lekcja dla Huraganistów. Gola na 1:4 dla naszej drużyny zdobył Mariusz Olczyk.

     Niestety "normą" jest już w ostatnim czasie, że trener Paweł Kutynia nie morze skorzystać z wszystkich swoich graczy w grze kontrolnej. Okres grypowy oraz kontuzje nie omijają naszej ekipy.

     W spotkaniu z Centrą m.in. z powyższych przyczyn zabrakło Davida Paku-Tshela, Mikołaja Witaszyka, Piotra Trepki, Filipa Sadowczyka oraz Mikołaja Miczyńskiego, bramkarza, który dołączy do naszej drużyny.

     Dodatkowo z poważnymi kontuzjami zmagają się Damian Gocałek (złamane 2-wie kości śródstopia) oraz Bartosz Żołądkiewicz (po zabiegu rekonstrukcji więzadeł krzyżowych).   

    Skład na mecz z Centrą: Sebastian Majchrzak - Testowany1, Patryk Jóźwiak, Marcin Pająk, Mateusz Siemiński - Testowany2, Ryszard Wierzbiński, Mikołaj Szymocha, Testowany3, Kacper Bienert - Mariusz Olczyk. Ponadto w kadrze: Mateusz Chachuła, Igor Watras, Bartosz Stasiak, Testowany4, Testowany5, Testowany6.

      Z kadrowych doniesień, na chwilę obecną wiemy, że wiosną nie zobaczmy w czerwono-czarnych barwach Dominika Nowickiego (transfer do Mieszka Gniezno), Oskara Włodarczyka, Mikołaja Kidawy, Adama Napieralskiego i Ernesta Maćkowiaka (zrezygnowali z gry z przyczyn osobistych) oraz Mateusza Gawrońskiego i Arkadiusza Powałowskiego, którzy najbliższe pół roku spędzą prawdopodobnie na wypożyczeniu w Piaście Kobylnica. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner