Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Pucharowa lekcja od III-ligowej Poloni Środa

18 03 05      Na ćwierćfinale zakończyli swoją przygodę z Okręgowym Pucharem Polski seniorzy naszego klubu.

Przewagę nad czerwono-czarnymi w hokejowym stylu zaznaczyła występująca w III lidze Polonia Środa dla której był to generalny sprawdzian przed rozpoczęciem ligowych zmagań.

Poloniści wygrali pewnie, dominując przez całe 90 minut 9:0 (3:0) i tym samym zameldowali się w półfinale rozgrywek. Jedną z bramek dla rywali zdobył 92-krotny reprezentant Panamy, były piłkarz Lecha Poznań Luis Henriquez (na zdjęciu).

Do przerwy Pobiedziszczanie bronili się dzielenie, próbując kontrować rywali. Po jednej z akcji bramkę głową na 1:0 w 13. minucie zdobył David Paku-Tshela, lecz asystent dopatrzył się spalonego.

Niestety z rywalem z tej półki nie można popełniać takiej ilości błędów, ponieważ kończy się to takim, a nie innym rezultatem. Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostały jeszcze dwa tygodnie i liczymy, że zarówno trenerzy jak i piłkarze wyciągną wnioski z ostatnich trzech potyczek z III-ligowcami.

Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Mariusz Olczyk, Maciej Sommerfeld (55' Piotr Trepka), Mateusz Siemiński (65' Mateusz Roszak) - Kacper Bienert (70' Konrad Juskowiak), Patryk Jóźwiak, Mikołaj Szymocha (70' Ryszard Wierzbiński), Mateusz Chachuła, Marcin Jędrzejczak (68' Mikołaj Witaszyk) - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz bramek z tego spotkania, które obejrzeć można na stronie internetowej naszego niedzielnego rywala. (gk)