Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zamek nadal nie zdobyty...

      18 10 10 2Historia lubi się powtarzać... tak można podsumować dzisiejszy pojedynek w którym piłkarze Huraganu przegrali z Zamkiem Gołańcz na własnym obiekcie 0:2 (0:0).

    Był to trzeci mecz w historii pomiędzy Huraganem a Zamkiem i niestety było to trzecie zwycięstwo rywali.

   Przed meczem uczczono 100-lecie odzyskania niepodległości oraz 100-lecie Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji przed spotkaniem odegrany został Hymn Polski, piłkarze Huraganu wyszli z szalikami oraz wystąpili w biało-czerwonych strojach i z biało-czerwonymi opaskami na ramieniu.

        Wracając do meczu powinien on się rozstrzygnąć w pierwszej połowie. Niestety gospodarzom zabrakło skuteczności oraz choć odrobiny szczęścia w kilku sytuacjach podbramkowych. 

         Najpierw w 9' minucie z prezentu obrońców gości powinien skorzystać Mateusz Chachuła, ale w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki. Chwilę później najpierw ponownie Chachuła nie zdołał z ok. 8. metrów pokonać bramkarza, a wskutek powstałego zamieszania do pustej bramki mógł trafić Marcin Jesionkowski, ale jego strzał idealnie zablokował obrońca gości.

      W 35' minucie po rzucie rożnym głową z 4. metrów uderzał Damian Gocałek, ale jego strzał przepięknie, instynktownie obronił były bramkarz Nielby Wągrowiec18 11 10 1 Karol Herman.

       Druga części meczu to niezmienny styl gości, czyli bezpieczna gra w defensywie oraz długie piłki na szybkiego, doświadczonego Krzysztofa Gryszczyńskiego. Huraganiści z kolei zmuszeni byli z kolei do ataku pozycyjnego.

      Od 73' minuty Pobiedziszczanie przegrywali 0:1 po dośrodkowaniu i strzale głową z ok. 4 metrów Kamila Kuzio. Od tego momentu goście cofnęli się do głębokiej defensywy. Na bramkę wspomnianego Hermna strzelali m.in. trzykrotnie Paku-Tshela, dwukrotnie Jóźwiak, Jędrzejczak, Bienert czy Jackowiak jednak albo dobrze w bramce spisywał się bramkarz albo strzały były idealnie w ostatniej chwili blokowane.

     W doliczonym czasie gry Huraganiści kilkukrotnie wykonywali rzuty rożne i wolne w którym brał udział nawet Dominik Nowicki. Drugiego gola Zamek zdobył w ostatniej akcji meczu, 95' minucie po naszym rzucie rożnym, kontrze i strzale z ok. 40 metrów do pustej bramki. Goście kończyli mecz w "10" po drugiej żółtej kartce w ostatnich minutach gry dla Krzysztofa Gryszczyńskiego.  

        Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak, Damian Gocałek (46' Piotr Trepka), Mateusz Siemiński, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Patryk Jóźwiak, Marcin Jackowiak, David Paku-Tshela - Marcin Jesionkowski (63' Mikołaj Witaszyk), Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Bartosz Łaganowski, Grzegorz Karasiewicz, Filip Sadowczyk, Mateusz Pawłowski, Ryszard Wierzbiński. (gk)

18 11 10

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner