Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzież - niezwykła seria strzelecka Oliwiera Kraśniewskiego

OKNiezbyt udany był ubiegły weekend dla piłkarzy Huraganu Pobiedziska. Tylko trampkarze starsi zdobyli trzy punkty, remisami zakończyły się mecze juniorów, młodszych trampkarzy i orlików, natomiast porażkami zakończyły się mecze seniorów i młodzików.

Jedynym w tej kolejce zwycięstwem mogła pochwalić się drużyna podopiecznych Andrzeja Rittera, która pokonała na wyjeździe Olimp Poznań 5-0. Łupem bramkowym podzielili się strzelec dwóch bramek Mateusz Kozłowski oraz Marcin Jesionkowski, Mateusz Łaczkowski i Krystian Szczebiot.

Młodsi trampkarze nadal pozostają niepokonani po remisie w Gnieźnie z Mieszkiem II 2-2. Wynik mógłby być korzystniejszy, niestety zabrakło skuteczności, niemniej gra wyglądała bardzo dobrze i cała drużyna zasługuje na brawa. Strzelec jednej z bramek Oliwier Kraśniewski kontynuuje tym samym swoją niezwykłą serię, strzelając przynajmniej jedną bramkę w każdym z jedenastu!! spotkań tego sezonu, do tego aż w czterech przypadkach był to jedyny gol naszej drużyny. Drugą bramkę dla Huraganu zdobył Nikodem Góralski.

Drużyna młodzików przegrała aż 0-6 z liderem tabeli Błękitnymi Owińska, a mecz właściwie rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, po której rywale podopiecznych trenera Watrasa prowadzili już 5-0.

Sporo emocji dostarczył kibicom występ drużyny orlików, która zremisowała w Swarzędzu z Liderem 4-4. W pierwszej połowie przewagę mieli młodzi huraganiści, mimo że ustępowali rywalom pod względem fizycznym, nadrabiali zaangażowaniem i po tej części meczu prowadzili 3-1. Dopiero krótko przed końcem osro grający piłkarze lidera doprowadzili do wyrównania, jednak postawa chłopców napawa optymizmem przed następnymi meczami. Bramki dla HP zdobyli Krzysiu Kozanecki z rzutu karnego oraz Olivier Niesiałowski, Kuba Wypychowski i Kuba Ochowiak.

 

Wszystkie wyniki dostępne są w zakładce DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE.

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner