Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Trampkarze młodsi liderem

Podobnie jak w zeszłym tygodniu kiepskie wyniki zanotowały drużyny Huraganu. Poza rewelacyjnym występem trampkarzy młodszych wszystkie pozostałe mecze zakończyły się porażkami naszych zawodników.

Niezbyt dobrze zaprezentowali się nasi juniorzy, którzy doznali bolesnej porażki w Kórniku z faworyzowaną Kotwicą 1-4. Strzelcem jedynej, już tylko honorowej bramki dla czerwono-czarnych został Wojtek Tymczyszyn, który jeszcze przy wyniku bezbramkowym nie wykorzystał też rzutu karnego. Huragan wystąpił bez kontuzjowanego obrońcy Pawła Skrodzkiego, który niestety nie zagra już do końca sezonu.

Najlepiej w tym tygodniu spisała się drużyna młodszych trampkarzy, którzy pokonali na wyjeździe lidera swojej grupy Akademię Reissa III Gniezno 3-1. Był to kolejny bardzo dobry mecz naszych zawodników. Mimo prowadzenia gospodarzy, chłopcy dali z siebie wszystko i zagrali na najwyższym poziomie doprowadzając do korzystnego dla nas rezultatu, który zapewnił podopiecznym Tomasza Andersza prowadzenie w tabeli. Bramki w tym meczu zdobyli Miłosz Wachoń, Piotr Rzempała i Hubert Bąkowski.

W Pobiedziskach zaprezentowała się drużyna młodzików, która przegrała z Wartą Międzychód 1-3. Wynik mógłbyć lepszy, niestety w tym meczu zawiodła skuteczność, nasz zespół nie wykorzystał między innymi trzech sytuacji sam na sam z bramkarzem. Przeciwnik dwie bramki zdobył po stałych fragmentach gry. Honorowego gola zdobył Piotr Treumann, wykorzystując podanie Tymoteusza Hejdysza.

Zespół orlików prowadzony przez Adama Stachowiaka przegrał w Gnieźnie z Chrobrym II 1-6.

Drużyna trampkarzy starszych nie grała w tym tygodniu.

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner