39 bramek czerwono-czarnych na inaugurację

W pierwszy weekend września swoje rozgrywki ligowe rozpoczęłyły drużyny młodzieżowe Huraganu. W inauguracyjnej kolejce młodzi piłkarze z Pobiedzisk pokazali, że w okresie przygotowawczym dużo pracowali nad skutecznością, czego dowodem zdobycie przez pięć naszych zespołów aż 39 goli!!!, pomimo występów wszystkich drużyn na boiskach przeciwnika.

Juniorzy prowadzeni przez Roberta Raszewskiego pokonali w Poznaniu TPS Winogrady 8-1. Mecz tylko w początkowych minutach był wyrównany, później zdecydowanie dominował HP, którego zawodnicy zasłużyli na słowa uznania znakomicie realizując przedmeczowe założenia. Na uwagę zasługuje zdobycie czterech bramek przez debiutującego w naszej drużynie Krystiana Błachowiaka, dwa gole strzelił Dominik Wala, po jednym Hubert Rogowski i Paweł Kolber.

Również trzy punkty w spotkaniu wyjazdowym zdobyli juniorzy młodsi, którzy pokonali Wełnę Rogoźno 4-1 jedyną bramkę tracąc dopiero w końcówce spotkania. Po dobrym początku liczymy, że nasi zawodnicy dobrą grą spowodują, że zapomnimy o poprzednim, pełnym rozczarowań sezonie. Dwie bramki dla podopiecznych Andrzeja Rittera zdobył Ryszard Wierzbiński, po jednej Wojciech Bissinger i Mateusz Kozłowski.

Wysokie wyjazdowe zwycięstwo odniosła drużyna młodzików, która pokonała w Murowanej Goślinie miejscowy Concord 4-0. Drużyna trenera Watrasa przystąpiła do sezonu osłabiona brakiem Tymoteusza Hejdysza, który odszedł do Lecha Poznań. Zespół początkowo nie potrafił znależć właściwego rytmu, do czego przyłożył się na pewno również fatalny stan murawy, jednak jeszcze przed przerwą Huragan objął prowadzenie po strzale Kacpra Hetmańczyka. Po przerwie nasz zespół już zdecydowanie dominował, hat-trickiem popisał się Kamil Marczak, a w kilku innych stuprocentowych sytuacjach zabrakło skuteczności.

Aż dwa zespoły orlików prowadził będzie w nowym sezonie trener Adam Stachowiak. Starsza drużyna zainaugurowała rozgrywki okazałym i rzadko spotykanym nawet w tej grupie wiekowej zwycięstwem 21-0! z Pelikanem w Niechanowie. Królem polowania okazał się zdobywca siedmiu bramek Miłosz Stachowiak, pięć bramek zdobył Tymek Hetmańczyk, cztery Krzysztof Kozanecki, dwie Michał Maciejewski, po jednej Kuba Ochowiak, Kacper Trzosek, jedna bramka była samobójcza.

Debiutująca w rozgrywkach nasza najmłodsza drużyna chłopców urodzonych w latach 2007-08 po walce przegrała z Błękitnymi Owińska 2-4, obie bramki dla Huraganu zdobył Kuba Sujka.

Trampkarze nie grali i zadebiutują w najbliższą niedzielę.

Szczegółowy terminarz, wyniki i tabele wszystkich drużyn są dostępne w zakładce GRUPY MŁODZIEŻOWE na naszej stronie.