Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Juniorzy młodsi z kompletem punktów po dwóch kolejkach

     Nie udało się zespołom młodzieżowym Huraganu powtórzyć popisu skuteczności z rekordowej poprzedniej kolejki spotkań. Tym razem aż trzy drużyny nie powiększyły swojego dorobku bramkowego.

     Juniorzy starsi bezbramkowo zremisowali z Kopernikiem Poznań. Niestety nie udało się wykorzystać żadnej z kilku bardzo dobrych sytuacji, szczególnie z pierwszej połowy spotkania. W drugiej części mecz był już wyrównany, a piłkarzom z Pobiedzisk udało się zrealizować piłkarskie powiedzenie, że "kiedy nie można spotkania wygrać trzeba je zremisować".

     Kompletem zwycięstw może pochwalić się po dwóch kolejkach jedynie zespół juniorów młodszych. Podopieczni Andrzeja Rittera tym razem pokonali po mało widowiskowym, ze względu na upał i częste faule meczu w Pobiedziskach Polonię Środa 2-0. Obie bramki padły w drugiej połowie po akcjach zapoczątkowanych dośrodkowaniami Adama Ostajewskiego, najpierw skuteczny w polu karnym był Ryszard Wierzbiński, później piłkę do własnej bramki skierowali obrońcy gości.

     Pierwszej porażki doznał zespół trampkarzy, od kiedy trenerem zespołu jest Tomasz Andersz. Niepokonana w poprzednich rozgrywkach drużyna w swoim inauguracyjnym występie uległa Nielbie Wągrowiec 0-3. Szkoda, tym bardziej, że wynik nie do końca odzwierciedla sytuację na boisku, mecz był wyrównany, a dwie bramki piłkarze gości strzelili w ostatnich minutach meczu.

     Podobny scenariusz zarysował się w meczu młodzików, którzy przegrali z Sokołem Pniewy 0-2. Po straconej już na początku spotkania bramce i wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej młodzi huraganiści ambitnie dążyli do wyrównania stwarzając sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Być może zdobyli nawet gola, kiedy bramkarz z Pniew złapał piłkę już we własnej bramce, fakt ten jednak nie został zauważony przez sędziego. W końcówce spotkania, kiedy Huragan atakował już całym zespołem, goście po kontrataku podwyższyli wynik.

     Ze zmiennym szczęściem rywalizują drużyny orlików. Starsi chłopcy po rekordowym zwycięstwie w zeszłym tygodniu przegrali po dramatycznym meczu z Liderem Swarzędz 4-5, natomiast pierwsze w swojej krótkiej historii zwycięstwo wywalczyła młodsza drużyna pokonując Czarnych Czerniejewo 6-4.

 

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner