Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzież - remis uratowany w ostatniej minucie i cztery porażki

O jedyny w tej kolejce punkt postarała się drużyna juniorów, remisując w Pobiedziskach z Błękitnymi Owińska 1-1. Rozegrali oni dobry mecz, walcząc do końca o korzystny wynik. Pięć minut przed zakończeniem meczu rzut karny obronił Bartosz Łaganowski a bohaterem ostatniej akcji został Wojciech Tymczyszyn ratując remis.

 Trampkarze starsi mimo wyrównanego meczu przegrali w Pobiedziskach 0-2 z MKS Trzemeszno, dokonując przy tym rzadkiej sztuki nie wykorzystania dwóch rzutów karnych. Była to już druga porażka co stawia ten zespół w kiepskiej sytuacji już na początku rozgrywek.

Trampkarze młodsi rozbudzili apetyty na zwycięstwa pokonując w zeszłym tygodniu Pelikana Niechanowo 6-4. Tym razem niestety ulegli na własnym boisku Liderowi Swarzędz aż 1-7, bramkę honorową zdobył strzałem z rzutu karnego Oliwier Kraśniewski.

Młodzicy zagrali dobre zawody, jednak również zeszli z boiska pokonani przegrywając z Unią Swarzędz 1-2. Na wyniku zaważyło początkowe pięć minut meczu i strata w tym okresie dwóch bramek. Dla Huraganu trafił Tymoteusz Hejdysz, żadnej z pozostałych licznych okazji nie udało się już wykorzystać, tego dnia szwankowała skuteczność.

Pierwsze kroki w rozgrywkach stawia również nowo utworzona drużyna orlików. Prowadzony przez Adama Stachowiaka zespół po przegranej w ubiegłym tygodniu z Lechem Poznań 1-12 powtórzył wynik w Owińskach, przegrywając w tym samym stosunku. Najmłodszym piłkarzom należą się pochwały za ambitną postawę na boisku.

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner