Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Zwycięstwa juniorów i młodzików

Trzecią kolejkę spotkań rozegrało pięć drużyn młodzieżowych Huraganu.

Świetnie poradziła sobie drużyna juniorów prowadzona przez Roberta Raszewskiego, która pokonała na wyjeździe Vitkovię Witkowo 2-0. Po bardzo dobrej i dojrzałej grze zwyciężyła starszych o rok i nawet dwa lata rywali po bramkach Mikołaja Kistowskiego i Dawida Hamery.

Gorzej spisały się obie drużyny trampkarzy pod wodzą Andrzeja Rittera. Zawodnicy z rocznika 2001 zanotowali trzecią w sezonie porażkę, tym razem w Gnieźnie z Mieszkiem 2-4. Bramkę zdobył Marcin Jesionkowski, drugą sprezentowali nam gospodarze. Szybko należy zapomnieć o występie chłopaków urodzonych w 2002 roku, grających również z Mieszkiem. Wrócili oni do Pobiedzisk z bagażem aż 12 goli, honorowe trafienie było dziełem Oliwiera Kraśniewskiego.

Bilans spotkań z tym samym przeciwnikiem z Gniezna w tym tygodniu uratowali młodzicy trenera Włodzimierza Watrasa, którzy wystąpili na własnym boisku. Mecz przebiegał pod dyktando zawodników z Pobiedzisk, którzy wygrali 2-1. Pierwszą bramkę zdobył po indywidualnej akcji Kamil Marczak, a szalę zwycięstwa przechylił na korzyść Huraganu Piotr Treumann. 

Nieźle spisała się też drużyna orlików Adama Stachowiaka, mimo porażki 1-3 z Chrobrym Gniezno. Niestety nie udało się mimo ambitnych prób wywalczyć choćby remisu, chociaż sytuacji ku temu nie brakowało. Bramkę dla naszych piłkarzy zdobył Miłosz Stachowiak.

 

 

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner