Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Trenerzy grup młodzieżowych podsumowują rundę

ppm         Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu. Szkoleniowcy krótko podsumowali minioną runde w wykonaniu swoich podopiecznych.

         Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Drużyna juniorów starszych rundę jesienną rozpoczęła bardzo dobrze od 5 zwycięstw z rzędu. W dalszej części sezonu już nie było tak dobrze braki kadrowe, kontuzje, choroby nie pozwoliły na uzyskanie lepszych wyników. Ostatecznie rundę kończymy na 4 miejscu z bilansem 7 zwycięstw, remisem i 5. porażkami. Warto dodać, że w drużynie juniorów starszych miało szanse zadebiutować kilku zawodników z drużyny juniora młodszego z bardzo dobrymi efektami. Przez całą rundę z drużyną seniorów regularnie trenowało kilku zawodników z drużyny juniora starszego, którzy dostali szanse zadebiutowania na boiskach ligi międzyokręgowej. "

         Tomasz Andersz - juniorzy młodsi 2002-2003: "Zakończoną rundę uważam za bardzo udaną. Mimo trudnej sytuacji kadrowej w niektórych meczach zespół zasłużył na duże brawa. Jest trzon zawodników, na których zawsze można polegać. Graliśmy mądrze, równo, piłką na wysokim poziomie. Ten zespół ma wielki potencjał, poczynił duże postępy. Teraz czeka nas okres roztrenowania, rozluźnienia na który chłopaki zasłużyli po ciężkiej rundzie. Treningi rozpoczynamy około 20 stycznia. Mamy umówionych już kilka meczy sparingowych. W okresie przygotowawczym zagramy z takimi zespołami jak Warta Śrem, Mieszko Gniezno czy Piast Kobylnica."

        Andrzej Ritter - trampkarze 2004-2005: "Drużyna trampkarzy starszych w rundzie jesiennej występowała w rozgrywkach III ligi okręgowej trampkarzy C1. Rozegrała 6 meczy mistrzowskich, z których 2 mecze wygrała i 4 przegrała, przy bilansie bramkowym 14:11. Na końcu rundy jesiennej zajmuje 4 miejsce w tabeli. Lider rozgrywek naszej grupy, drużyna Błękitnych Wronki, była dla pozostałych drużyn poza zasięgiem, natomiast kolejne w tabeli 4 zespoły prezentują podobne umiejętności, a mecze miedzy tymi zespołami były bardzo wyrównane. Mam nadzieję, że w rundzie wiosennej, to nasza drużyna wyjdzie z tych pojedynków zwycięska. Obecnie zespół trenuje 2 razy w tygodniu na hali i na orliku. W grudniu i styczniu planujemy wystąpić w kliku turniejach halowych. Po feriach zimowych przystępujemy do przygotowań do rundy wiosennej. Jeżeli pozwoli pogoda w lutym i marcu rozegramy 3-4 sparingi. Planowany początek rozgrywek rundy wiosennej to przełom marca i kwietnia 2019 roku."

         Adam Stachowiak - młodziki 2006-2007: "Zespół młodzików starszych rozpoczął przygotowania do rundy jesiennej od sierpnia br. trenując na obiektach HP, rozgrywając szereg gier kontrolnych oraz bardzo mocno pracując na obozie sportowym. Do zespołu dołączyło kilka nowych twarzy poszerzając kadrę do 25 zawodników. Zespół jako beniaminek rozgrywek zbierał bardzo pochlebne opinie, rywalizując bez kompleksów z ogranymi już w wyższej lidze zespołami. Do ostatniej kolejki zmagań byliśmy jedną z dwóch niepokonanych drużyn notując po drodze 5 zwycięstw i 5 remisów. Na boisku lidera rozgrywek na zakończenie rundy niestety musieliśmy przełknąć gorycz pierwszej porażki ostatecznie zajmując 5 miejsce wśród 12 rywalizujących zespołów. Oceniając indywidualną postawę zawodników warto zauważyć postęp u każdego z nich, silną motywację, ambicję i chęć uczestniczenia we wspólnej piłkarskiej przygodzie. Wysoka frekwencja jest najlepszą oceną zaangażowania we własny rozwój. Runda wiosenna to czas meczów rewanżowych, zawodnicy, my - trenerzy, rodzice czekamy na inaugurację licząc na dobry wynik, przynajmniej nie gorszy niż ten z rundy jesiennej."

         Włodzimierz Watras - orliki 2008-2009: "Zespół orlików do rundy jesiennej przygotowywał się m.in. na obozie sportowym w Przywidzu na Kaszubach, co przyniosło efekt w postaci 4 miejsca w ligowej tabeli. Łącznie drużyna w 10 meczach strzeliła aż 43 bramki. Najlepszym strzelcem zespołu jest Igor Grzegorczyk. Po zakończeniu rundy zespół wziął udział w silnie obsadzonym turnieju w Wągrowcu gdzie wśród 10 zespołów zajął ostatecznie 5 miejsce."

     Maciej Olejniczak - żaki 2008-2010: "Drużyna żaków powstała w sierpniu liczy 27 zawodników w tym jedna dziewczynka. Drużyna została wrzucona na głęboką wodę, ponieważ po miesiącu trenowania wystąpiła w pierwszym turnieju ligowym. Łącznie cztery drużyny i cztery turnieje. Każdy kolejny był w naszym wykonaniu lepszy. Ale najbardziej cieszy, że gołym okiem widać postępy naszej pracy. Trenujemy od listopada w hali. Robimy przerwę świąteczną około 2 tygodni i wracamy do pracy!"

       Robert Raszewski - orliki/żaki Wronczyn 2008-2010: "Cały czas systematycznie trenują piłkarze z naszej młodej grupy Wronczyn. Zajęcia odbywały się na obiektach HP. W okresie jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali we Wronczynie. Warto zaznaczyć, że grupa cały czas ,,rośnie w siłę'' i na treningach pojawia się już 25 zawodników. W okresie zimowym mamy w planach wziąć udział w kilku turniejach halowych.

    Jeśli chcesz dołączyć do której z grup, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trenerem prowadzącym dany rocznik. Wszystkie potrzebne namiary można znaleźć tutaj.  (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner