Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

19 02 01        Zima nie jest ulubioną porą roku piłkarskiej braci, ale niewątpliwie to czas, który odpowiednio wykorzystany, zaprocentuje w momencie przystąpienia do rywalizacji w rozgrywkach ligowych.

      Zerknijmy zatem w jaki sposób młodzi Huraganiści przygotowują się na powitanie piłkarskiej wiosny.

Junior Młodszy/ Starszy, Trenerzy Tomasz Andersz i Robert Raszewski

     Drużyny juniorów młodszych i starszych wspólne przygotowania do sezonu rozpoczęły 15 stycznia. Trenujemy trzy razy w tygodniu. W okresie 14-18 lutego intensyfikujemy działania poprzez treningi, które będą odbywać się codziennie. Od 23 lutego rozpoczynamy serię meczów kontrolnych. Początek rozgrywek ligowych zaplanowany jest na ostatnią sobotę marca. Warto dodać, że z kadrą pierwszego zespołu regularnie trenuje kilku juniorów starszych.

Trampkarz, Andrzej Ritter

      Drużyna trampkarzy starszych rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w poniedziałek 28 stycznia od dwóch treningów w hali. W sobotę 2 lutego bierzemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w Janikowie. Od następnego tygodnia dodajemy trzeci trening na orliku. W takim cyklu planujemy pracować do końca lutego. W marcu  rozegramy ze trzy, cztery sparingi, m.in. z MKS Trzemeszno i Koroną Zakrzewo. Rundę wiosenną rozpoczynamy z początkiem kwietnia meczem wyjazdowym z Polonią Środa Wielkopolska.

Młodzik, Adam Stachowiak

       Z początkiem roku wznowiliśmy treningi zgodnie z zakładanym planem szkoleniowym. Zajęcia odbywają się w hali, a od lutego również wznawiamy treningi na orliku. Zaplanowane mamy dwa turnieje halowe oraz cztery spotkania kontrolne. Okres przygotowawczy do rundy wiosennej to tylko część z zadań postawionych przed zespołem w tym roku. Główny cel to systematyczny rozwój indywidualny, podnoszenie poziomu świadomości tegoż rozwoju oraz stopniowe, systematyczne wprowadzanie do realizacji zadań taktycznych, zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Dobra gra i idący za nią wynik to zawsze ogromna satysfakcja dla zawodników, trenerów i rodziców, dlatego naszym celem jest awans do 1 ligi. Po letnich wakacjach zespół rozpoczyna zmagania już na pełnowymiarowym boisku i m.in. przygotowaniu do tej nowej formuły zmagań będzie służyć okres późnowiosenny.

Orlik, Włodzimierz Watras

     Zespół Orlików, występujący w 3 lidze rozgrywkowej, do rundy rewanżowej przygotowuje się przede wszystkim trenując w hali. Młodzi piłkarze rozegrali pierwsze spotkanie kontrolne z zespołem z Kiszkowa, wzięli udział w turnieju w Zaniemyślu (piąte miejsce w stawce dwunastu zespołów) i w Kłecku gdzie zajęli drugie miejsce, a tytuł króla strzelców wywalczył Antek Piotrowski. Przed nimi jeszcze inne turnieje, m.in. Swarzędz Cup (dwudniowy), a także zmagania w Mosinie i Witkowie. Mamy zaplanowane również mecze kontrolne na orliku. W momencie, w którym będzie odpowiednia aura przeniesiemy zajęcia z hali na powietrze. Frekwencja jest bardzo wysoka, chłopcy są pełni zapału i z nadzieją przystąpimy do nowych rozgrywek.

Żak, Maciej Olejniczak

     Chłopcy trenują od 14 stycznia trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. W połowie lutego planujemy mecz sparingowy z Lechią Kostrzyn. Jesteśmy jeszcze w trakcie poszukiwania kolejnych rywali do meczów kontrolnych. W okresie zimowych ferii mieliśmy, ze zrozumiałych względów, niższą frekwencję, teraz już wszystko wróciło do normy i trenujemy w pełnym składzie, z niecierpliwością wyczekując piłkarskiej wiosny.

Żak, Robert Raszewski

      Nasi młodzi adepci futbolu trenują właściwie od początku stycznia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w hali we Wronczynie i czwartki w hali w Pobiedziskach. W lutym i marcu drużyna rozegra mecze kontrolne z rówieśnikami z zaprzyjaźnionych klubów. Warto dodać, że frekwencja na treningach jest bardzo wysoka. Regularnie bierze w nich udział około dwudziestu pięciu  zawodników! (mg)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner