Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21 28 lipca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

Trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dziesięciu pomocników oraz sześciu napastników, wśród tej grupy jest pięciu graczy, którzy czekają na debiut w oficjalnym meczu w barawach HP. Są nimi prezentowani za pośrednictwem naszej strony we wcześniejszych newsach Maciej Duszyński, Maciej Ratajski, Dawid CiążyńskiPrzemysław Halasz, którzy dołączyli pół roku temu i Sławomir Janicki, który zawodnikiem naszego klubu jest od czerwca tego roku.

W jednym z wcześniejszych newsów informowaliśmy o zawodnikach, których "jesienią" w barwach Huraganu nie zobaczymy (zobacz news). Pełne statystyki ligowe oraz pucharowe (możliwość sortowania) zawodników drużyny seniorów dostępne są w zakładce Seniorzy -> Statystyki zawodników(gk)

Huragan Pobiedziska